Eva Burešová končí v muzikálu Tarzan dříve než začal!

Eva Burešová vymění Tarzana za syna

Herečka a zpěvačka Eva Burešová známá mimo jiné ze seriálu Modrý kód končí v divadle Hybernia s přípravami na chystaný muzikál Tarzan. Zkoušení na roli Jane nemůže dát tolik, kolik by chtěla. Čas chce věnovat především svému synovi Nathanielovi.

“Bohužel se dál nedokážu věnovat přípravě muzikálu Tarzan. Je mi to velmi líto, protože je to nádherný projekt, ale z časových důvodu pro mě momentálně není možné do něj vložit tolik, kolik by si zasloužil. Rozhodla jsem se zvolnit, dohodla jsem se s producentem Tarzana a chci se teď věnovat hlavně televizi a tomu nejdůležitějšímu – mému synovi. Diváci se mají každopádně na co těšit, protože tak výpravný a pro herce náročný muzikál tady ještě nebyl. Všichni moji kolegové jsou úžasní a pracují naplno. Držím všem palce a na premiéru budu v první řadě,“ vysvětlila Burešová.

Tarzan klade na protagonisty mimořádné nároky. Kromě pěveckých a hereckých partů musí účinkující tentokrát zvládnout i náročné akrobatické kousky, které diváci znají z představení slavných Cirque du Soleil. Někteří účinkující působí například ve známém souboru La Putyka. Tarzan je tak nejočekávanější muzikálovou událostí sezóny.

Muzikál Tarzan s písněmi Phila Collinse je světovou show z produkce Walta Disneyho. Kdo by neznal ústřední píseň You’ll Be In My Heart, kterou přezpíval na svém posledním albu pod názvem Jsi v srdci mém i Karel Gott. Mimořádně úspěšný muzikál má za sebou stovky vyprodaných představení na newyorské Broadwayi a diváci mu tleskali kormě USA či Evropy také na Filipínách, jen v Německu se hrál deset let. Muzikál přichází do Prahy díky osobní iniciativě a podpoře Milana Fila, majitele investiční skupiny Eco-Investment, jejíž součástí je i divadlo Hybernia.

Aktuální kompletní obsazení naleznete na detailu muzikálu Tarzan.

Název představení Datum Čas Volných míst Vstupenky
Tarzan 11.05.2024 14:00 251
Tarzan 11.05.2024 18:00 346
Tarzan 12.05.2024 14:00 258
Tarzan 01.06.2024 14:00 385
Tarzan 01.06.2024 18:00 364

Foto: PražskéMuzikály.cz / Divadlo Hybernia

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]