Muzikál Kocour v botách
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 1 Průměrní hodnocení: 1]

Autoři muzikálu Muzikál Kocour v botách:

Scénář, režie a choreografie:
Petra Parvoničová

Texty písní:
Eduard Krečmar

Hudba:
Jan Neckář


Termíny muzikálu Kocour v botách

Tento muzikál není aktuální, nebo nejsou vstupenky na tento muzikál již dostupné. Podívejte se na jiná aktuální představení v Praze.

NÁŠ TIP! Muzikál Beetlejuice v HDK

Hudební divadlo Karlín s hrdostí oznamuje evropskou premiéru muzikálu Beetlejuice, inspirovaného ikonickým filmem Tima Burtona z roku 1988, který přinesl nový směr hororovým fantasy komediím.

Muzikál Beetlejuice v Hudebním divadle Karlín

Obsazení muzikálu Kocour v botách

Kocour:
Petr Ryšavý, Vojtěch Drahokoupil, Petr Šudoma

Honza:
Jan Kopečný, Josef Vágner

Starý kocour / Král:
Michal Kavalčík, Bronislav Kotiš

Princezna Anežka:
Nelly Řehořová, Dessi Veverková

Kocour Kit:
Filip Antonio, Viktor Antonio

Kocour Kat:
Ines Ben Ahmed, Emilly Ann Janečková, Agáta Tandlerová

Myš 1 – leader:
Alex Kavalčík, Matěj Maleček

Myš 2 – usmrkánek:
Vladimír Nový, Yasin Svoboda

Myš 3 – fintilka:
Vanessa Asgari, Michaela Heřmanová

Myš 4 – pažravka:
Kristýna Štychová, Satin Tofi

Myš 5 – miminko:
Nela Primasová, Mia Klimková

Myš 6 – hudebnice:
Anna Šimůnková, Karla Elisabeth Škudrnová

Myš 7 – baletka:
Lucie Navrátilová, Hana Krblichová

Myš 8 – chytřena:
Lucie Fajtová, Karolína Trejbalová

Myš 9 – rváč:
Barbora Marková, Tereza Hodrová


O muzikálu Kocour v botách

Kocour v botách je interaktivní a edukativní představení pro děti, které by mělo dětem nastínit “správný” pohled na život.

Výpravný dětský muzikál vypráví o přátelství vychytralého Kocoura v botách a mlynářského syna Honzy. Show pro děti i dospělé, rodinná podívaná plná efektních projekcí, nevšedních kouzel, skvostných pěveckých a tanečních výkonů, roztomilá zvířátka v pojetí nové dětské company, magická hudba, pohádkové kostýmy a okouzlující výprava.

To vše mohou diváci vidět v nově připravovaném muzikálu pro děti, Kocour v botách. Mladý mlynář Honza po smrti tatínka, jako třetí syn, zdědí kocoura. Netuší však, že Kocour je kouzelný, mluví, tančí, kouzlí, je mlsný a také vychytralý. Díky velkému přátelství, které mezi oběma vznikne, slíbí Kocour Honzovi pomoc v cestě za štěstím.

Honza se při náhodném setkání u jezera zamiluje do princezny Anežky, kterou záhy unese ze zámku zlý čaroděj Megalodon. Honza se rozhodne princeznu najít a zachránit. Mezitím Kocour svou lstí na královském zámku uvádí svého kamaráda jako Knížete z Caracasu, který se nabízí zachránit princeznu a poté si ji vzít za ženu. Při společném putování na Hrad Megalodona potkávají nevšední pohádkové bytosti a překonávají tři nelehké překážky.

Setkávají se s panem Peřinkou, který je odvádí od cesty za záchranou princezny a uspává je svou písní,s Mc Friťákem, který láká oba hrdiny na svá chutná nezdravá jídla, Don Peperon jim nabízí ohřát se u svého ohníčků. Oba hrdinové odolávají statečně všem svodům, mají totiž po celou cestu za dobrodružstvím na pomoc malé roztomilé kamarády – myšky.

Při závěrečném boji s čarodějem přichází na řadu opět vychytralost Kocoura, který chytře poradí Honzovi, ať nabádá Megalodona k přeměnám do různých druhů zvířat. Uvidíte projekční kouzla do lva, supa a nakonec do myšky, kterou mlsně Kocour sní a tím vyhrají nad čarodějem. Princezna Anežka je zachráněna, myšky se radují, chystá se svatba a vše dobře dopadlo.

Zábavná show je provázena dvěma malými představiteli – Kit a Kat, koťátky, která Vás vtáhnou do děje, zapojí diváky do záchrany princezny a zároveň Vás pobaví svou hravostí a talentem a možná Vám hodí i klubíčko.

Přijďte navštívit magický muzikál plný tance, krásných písní, nevšedních projekcí a neobyčejných kouzel

Podívejte se i na další představení hraná v Divadle Broadway.


Fotografie z muzikálu Kocour v botách:

Napsat komentář