Labutí jezero se slevou 20 % – Pouze do konce června!

Divadlo Broadway, Praha

Ponořte se do magického světa klasického baletu s nestárnoucím klenotem „Labutí jezero“ od jednoho z nejznámějších ruských skladatelů, Petra Iljiče Čajkovského. Tento ikonický balet, který se odehrává v srdci Prahy v Divadle Broadway, vás zavede do světa romantiky, kouzel a intrik.

„Labutí jezero“ je nejhranějším a nejznámějším baletním titulem na celém světě. Vyžaduje preciznost a vysokou úroveň klasické techniky od všech účinkujících tanečníků, což z něj činí nezapomenutelný zážitek pro diváky všech věkových kategorií. Každý pohyb a každá nota vás vtáhnou do příběhu zakleté princezny Odette a jejího milovaného prince Siegfrieda. Budete svědky jejich boje proti zlému černokněžníkovi Rudovousovi, který princeznu zaklel do podoby labutě.

Choreografie Moniky Kysilové přináší nový pohled na tento klasický příběh. Jak příběh dopadne? Bude zamilovaný princ obelstěn zlým Rudovousem, nebo bude jejich láska triumfovat? Očekává vás strhující vyprávění plné emocí, které zanechá hluboký dojem.

Neváhejte a využijte speciální nabídky! SLEVA 20 % na všechny termíny představení – pouze do konce června!

Stačí pouze v nákupním košíku zvolit slevový kód ČERVEN 20 a užít si tento baletní skvost za zvýhodněnou cenu. Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost a zajistěte si své místo v Divadle Broadway ještě dnes!

Balet - Labutí jezero

labuti jezero

Přijďte a zažijte „Labutí jezero“ tak, jak jste ho ještě neviděli.

Fotografie z webu colosseum ticket.

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]

Napsat komentář