Ladislav Korbel: Mám rád věci, které mají hlubší význam

Za podpory známých osobností pokřtil v pražském Clubu Tresor svůj nejnovější videoklip „Fighter“ zpěvák a herec Ladislav Korbel. Kmotrem byl jeho muzikálový kolega a frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek. Model ikonické rakety, která hraje v klipu ústřední roli, pokřtil společně s Natálií Grossovou, Markétou Poulíčkovou, Sagvanem Toffim a Danielem Bartákem.

„Pepe je mi velkou inspirací, nejen jako zpěvák, ale také mě nejednou mile překvapil jak herecky, tak lidsky! Pepa je nesporně jednou z největších českých hvězd, a přesto si najde čas podpořit své mladší kolegy!“ pochvalně sdělil Ladislav Korbel. Ani Vojtek ovšem nešetřil chválou směrem ke Korbelovi:  „Nová píseň je taková ta sázka na jistotu. Myslím, že Láďa má pěvecky na víc a zrovna na “klipovce“ to má možnost ukázat.“

A o čem je tedy Fighter? „Obecně mám rád věci, které mají hlubší význam, kdy se nad nimi člověk musí zamyslet, vnímat věci z více stran. A to je Fighter, ve kterém se náš hrdina nevzdává svých snů, ano, i za ně bojuje. Ale co když je to jinak, co když si žije ve svém klidném světě a o všem jen sní, sem tam nerad vytržen ze svých představ? Co když je v tom ten vnitřní boj?“ otevřel Láďa v úvaze onen jiný úhel pohledu.

Po slavnostním křtu následoval Láďův bezmála hodinový koncert s živou kapelou, našlapaný převážně světovými hity. Na podiu zazpívala Natálie Grossová, Jakub Moulis a překvapením večera byla účast dětského sboru Coro Piccolo.  Až do nočních hodin potom pokračovala afterparty, kterou si s Láďou užívali zejména jeho muzikáloví kolegové  Natálka a Denisa Grossovy, Filip Hořejš, Jakub Moulis, Petr Kutheil, Natálie Němcová, Filip Vlastník, Tomáš Ringel a řada dalších.

Fighter

Hudba: Andrew May (Andrej Mutňanský)
Text: Patrícia Mutňanská
Hudební režie a mix: Daniel Barták
Režie videoklipu: Lukáš Roubíček
V hlavní roli: Matěj Polák

facebook Ládi Korbela        instagram Ládi Korbela

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 4 Průměrní hodnocení: 5]