Muzikál Anděl Páně bude jiný

Hudební divadlo Karlín s hrdostí oznamuje, že muzikál Anděl Páně bude pokračovat ve své úspěšné cestě v lehce pozměněné podobě. Toto rozhodnutí přichází po nedávných nárocích režiséra Jiřího Stracha, který tvrdí, že některé části muzikálu kopírují jeho technický scénář k filmu Anděl Páně.

Pan Jiří Strach po celých 20 let od vzniku filmu nijak nezpochybňoval, že autorkou scénáře k tomuto filmu je paní Lucie Konášová. Právě ona je rovněž autorkou libreta k muzikálu. Hudební divadlo v Karlíně zdůrazňuje, že nároky pana Jiřího Stracha neuznává. Nicméně, s ohledem na současnou situaci a v zájmu rychlého vyřešení sporu, se divadlo rozhodlo vypustit sporné pasáže z muzikálu až do doby, než bude celá záležitost soudně vyřešena.

Hudební divadlo Karlín garantuje, že díky těmto drobným úpravám nebude nijak snížen silný zážitek, který muzikál Anděl Páně divákům nabízí. Muzikál si nadále zachová svou emocionální hloubku a uměleckou hodnotu, které diváci tak oceňují.

Děkujeme všem příznivcům a divákům za jejich pochopení a podporu. Hudební divadlo Karlín se těší na vaši návštěvu a věří, že i nadále budete odcházet s nezapomenutelnými dojmy z představení.


Tento článek vychází z tiskového prohlášení Hudebního divadla karlín.

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]

Napsat komentář