Termíny a vstupenky do DJKT bohužel nejsou aktuálně k dispozici, doporučujeme si udělat výlet do Prahy, kde na vás čeká nejširší nabídka muzikálových i činoherních představení.

Muzikály Plzeň - v Divadle J.K.Tyla

Muzikály v Plzni

Název představení Datum Čas Volných míst Vstupenky Kde se to hraje? Město

Vítejte na našem portálu pražskémuzikály.cz! I když náš název mluví o Praze, naše srdce bijí pro muzikály a divadlo ve všech koutech naší země. 

Na základě vašich četných žádostí jsme se rozhodli rozšířit naše zaměření a představujeme vám nový přehled muzikálových představení hraných v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni.

Plzeňské divadlo je jedno z nejvýznamnějších v České republice a pravidelně představuje širokou škálu muzikálů – od klasických děl po moderní novinky. Stejně jako Praha, i Plzeň je město, kde divadlo žije a dýchá, a kde se umění muzikálu neustále rozvíjí a překračuje hranice.

Tak se ponořte do světa plzeňských muzikálů, objevte nové děje, melodické skladby a nezapomenutelné herecké výkony. Ať už jste z Prahy, Plzně nebo z jakéhokoli jiného místa, věříme, že vám naše stránka poskytne inspiraci a informace, které hledáte.

Můžete se podívat i na přehled aktuálních muzikálů v Praze nebo na přehled aktuálních muzikálů v Ostravě.

 

Aktuální muzikály Plzeň:

Muzikály Plzeň
Muzikál Elisabeth v DJKT v PLzni
NECO SHNILEHO muzikaly Plzen 1

Autorkou fotografií použitých u plzeňských muzikálů z DJKT je Martina Root.

Napsat komentář