Nejlepší tipy na muzikál pro děti v Praze

Pro děti je divadlo skvělým způsobem, jak rozvíjet svou kreativitu, fantazii a kulturní vědomí. Pokud plánujete návštěvu muzikálu s dětmi v Praze, máme pro vás několik skvělých tipů!

1. Muzikál Alenka v říši divů: Málokdo nezná příběh Alenky, která se vydává do kouzelného světa plného nesmyslných postav a dobrodružství. V Hudebním divadle Karlín se můžete těšit na nové muzikálové zpracování tohoto oblíbeného pohádkového příběhu. Představení vás zavede do země LADOPOCHODPU – země plné Lásky, Dobra, POCHopení a ODPUštění.

2. Muzikál Čarodejnice Bordelína: Pokud máte rádi pohádky o čarodějnicích, nenechte si ujít tento výpravný muzikál v Divadle Radka Brzobohatého. Příběh o Čarodějnici Bordelíně, která převrátí klidný lesík Bambručák vzhůru nohama, jistě potěší všechny malé i velké diváky.

Muzikal Carodejnice Bordelina 4

3. Hudební show Karol a Kvído: Dobrodružství začíná: Pro milovníky dobrodružství a zábavy je tady příběh Karola, Kvída a jejich přátel. Jak se poprvé setkali v našem světě a jaké zážitky je čekaly, to vše vám představí toto divadelní dílo plné zábavných momentů a hitových písniček.

Dětský muzikál Karol a Kvído Dobrodružství začíná

4. Hudební show Teta květa a kamarádi: Teta Květa se nudí ve svém domečku, ale díky Víle Chytrolínce se její svět brzy obohatí o mnoho nových kamarádů. Doprovodí ji na jejích dobrodružstvích? Toto představení na malé scéně Hudebního Divadla Karlín je plné oblíbených písniček z televizní série TV Pro Děti a je ideální pro předškolní a školní děti.

Ať už vyberete kterýkoli z těchto muzikálů, můžete si být jisti, že vaše děti stráví v Praze nezapomenutelné chvíle plné zábavy, hudby a tance. Užijte si společně krásné chvíle v kouzelném světě divadla!

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]

Napsat komentář