Objev z TV Nova bude hrát Tarzana!

Fešák Urban si zahraje Tarzana

Vítěz 4. čtvrté epizody show Tvoje tvář má známý hlas, herec, zpěvák a tanečník Robert Urban, si zahraje hlavní roli Tarzana ve stejnojmenném muzikálu v Divadle Hybernia. Příběh syna opů má rád již od dětství a muzikálová hudba Phila Collinse patří k jeho nejoblíbenějším.

„O muzikálu Tarzan jsem se dozvěděl od známého, který ho viděl v Hamburku a byl nadšený. Přivezl mi z něj program a mám ho dodnes schovaný. Také jsem se s ním hned pochlubil režiséru Vaculíkovi, když jsme se bavili o účinkování v Tarzanovi. Nevím, na kolik to potom rozhodlo, že si zahraju i v českém provedení,“ svěřil se Urban.  

Urban bude mít zkoušení Tarzana obtížné. Vedle role syna opů musí také zvládat náročnou přípravu na vystupování v soutěži Tvoje Tvář má známý hlas. „Ve Tváři mám tříminutové vystoupení, kdežto Tarzan je role, kde mám utáhnout zhruba dvouhodinové představení,“ vysvětlil Urban.

„Myslím, že Tarzan je právem nejočekávanější muzikálovou událostí nadcházející sezóny, protože je to představení kombinující báječnou show, zpěv, tanec, ale také akrobacii. To vše v krásných kulisách a s živým orchestrem. Je to pro mě rozhodně obrovská výzva,“ doplnil Urban.

Muzikál Tarzan je jeden z nejslavnějších světových muzikálů a dosud nejnákladnějším projektem Divadla Hybernia. Kvůli představení scéna pořídila speciální jevištní techniku a přistoupila také k rekonstrukci hlediště. Diváci si tak show vychutnají v nových a pohodlných sedačkách. Projekt přichází do Prahy díky osobní iniciativě a podpoře Milana Fila, majitele investiční skupiny Eco-Investment, jejíž součástí je i divadlo Hybernia.

Více informací o muzikálu Tarzan.

Název představení Datum Čas Volných míst Vstupenky
Tarzan 11.05.2024 14:00 263
Tarzan 11.05.2024 18:00 359
Tarzan 12.05.2024 14:00 260
Tarzan 01.06.2024 14:00 387
Tarzan 01.06.2024 18:00 378
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]