TIPY #2 – Kam vyrazit tento týden?

Praha je známá svým bohatým kulturním děním a v této týdenní nabídce muzikálů to určitě potvrzuje. Přinášíme vám přehled toho nejlepšího, co si můžete v Praze v oblasti muzikálů užít v nadcházejícím týdnu. Ať už preferujete klasická díla, moderní adaptace nebo novinky, určitě si přijdete na své!


19.10.2023, 19:00 – Lilith: Matka démonů, RockOpera Praha

Připravte se na výpravnou show, která vás vtáhne do světa mystiky, démonů a temné krásy. „Lilith: Matka démonů“ je rockovou operou, která spojuje nadčasový příběh s hutnou muzikou a úchvatnou vizuální podívanou.
🎫 Vstupenky: Koupit zde


20.10.2023, 19:00 – Ples v hotelu Savoy (Ball im Savoy), Státní opera Praha

Ve Státní opeře Praha vás tento týden zve na dobovou operetu „Ples v hotelu Savoy“. Očekávejte elegantní večer plný šarmu 20. let, vtipných dialogů a nakažlivé hudby, která vás donutí tančit přímo v sedadle!
🎫 Vstupenky: Koupit zde


21.10.2023 – Vaše volba: odpolední nebo večerní show

 • 14:00 – Doktor Faust, Divadlo Na Maninách
  Nenechte si ujít klasický příběh v moderním kabátě, který nás zavede až do hlubin lidské duše. Hraje živý orchest. Nyní se slevou 50%. Zároveň bude u tohoto představení autogramiáda herců.
  🎫 Vstupenky: Koupit zde
 • 14:00 a 19:00 – Fantom opery, Goja Music Hall
  Nezaměnitelná melodramatická atmosféra a hudba, která vás pohltí. Dvojitá příležitost k návštěvě této perly muzikálového žánru.
  🎫 Vstupenky: Koupit zde

22.10.2023 – Dvě odlišná, ale poutavá představení

 • 14:00 – Doktor Faust, Divadlo Na Maninách
  Další možnost vidět tento ohromující muzikál. Hraje živý orchestr. Vstupenky jsou stále k dispozici, tak neváhejte! Zároveň bude u tohoto představení autogramiáda herců.
  🎫 Vstupenky: Koupit zde
 • 17:00 – Vy nejste žena, pane!, Divadlo Radka Brzobohatého
  Hudební komedie, která vás pobaví, ale také něco naučí. Očekávejte hodně smíchu a možná i několik slz.
  🎫 Vstupenky: Koupit zde

Praha se opět blýská širokou nabídkou kultury a umění. Nejenže v sobě skrývá historické poklady, ale také se může pochlubit bohatým výběrem muzikálových představení. Věříme, že si v našem výběru najdete to své a užijete si krásné chvíle ve světě hudby a příběhů. Příjemnou zábavu!

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]

Napsat komentář