Barbora Fialová
Zdroj fotografie: HDK.cz

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz


Barbora Fialová je talentovaná muzikálová herečka a zpěvačka, jejíž hudební cesta začala již v raném dětství na Základní umělecké škole v Praze. Po několika letech zpěvu v dětském pěveckém sboru Jiskřička pod vedením Dany Škardové, zaměřila svůj hudební vývoj na studium klasického zpěvu u operní zpěvačky Naděždy Šormové. Avšak její vášeň pro muzikálovou hudbu ji nakonec vedla k populární hudbě, kterou studovala u Pavla Towena Veselého a později pod dozorem Josefa Štágra na Pražské konzervatoři, kde dokončila své studium v roce 2019.

Barbora Fialová se proslavila svým působením v různých hudebních seskupeních a projektech. Byla součástí projektu Aquababes 2014 s hitem „Neříkej mi baby“ a vystupovala s kapelami CrossCountry, Tune.L, Infinity, The Five Band a swingovou kapelou Hotwings. Také spolupracovala s legendárním orchestrem Václava Hybše.

Její muzikálová kariéra zahrnuje role jako jeptiška v muzikálu „Sestra v akci“ (HDK), dáma v „Legenda jménem Holmes“ (HDK), hraběnka Esterházy v muzikálu „Elisabeth“ v Plzni, mrtvá nevěsta v „Addam’s Family“ (HDK) a sboristka v muzikálu „Elefantazie“ divadla ABC.

V současnosti je Barbora hlavním hudebním pilířem kapely Napořád, která se skládá z týmu talentovaných muzikantů a významných osobností v hudebním průmyslu.

Kde hraje nebo hrála Barbora Fialová?

Elisabeth v DJKT Plzeň

Zapomeňte na Shakespeara! v Divadle Hybernia

The Bodyguard v Hudebním divadle Karlín

Slunce, seno, jahody v HDK

Rebelové v HDK

The Addams Family v Hudebním divadle Karlín

Legenda jménem Holmes v HDK

Sestra v akci v Hudebním divadle Karlín

Napsat komentář