Barbora Kepková
Zdroj fotografie: divadlorb.cz

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Barbora Kepková je vysoce talentovaná herečka, která úspěšně absolvovala Vyšší odbornou školu hereckou. Její divadelní působení je rozmanité a zahrnuje mnoho zajímavých rolí. V divadle BR se představuje v cyklu pohádek a pořadů „Dobrodružství s Vilíkem“, kde si získává srdce nejen dětského, ale i dospělého publika. Barbora také sdílí své herecké dovednosti jako lektorka v ateliérech, kde inspiruje a vzdělává nadcházející generaci herců.

Její talent dále září v Divadle Radka Brzobohatého, kde účinkuje v několika významných inscenacích. Diváci ji mohou vidět v klíčových rolích ve hrách jako „Přelet nad kukaččím hnízdem“, kde předvádí mimořádné herecké schopnosti, v komedii „Lakomec“, která ukazuje její flexibilitu a komediální talent, a v „Tančírně“, kde kombinuje své herecké a taneční dovednosti.

Barbora také spolupracuje s různými divadelními společnostmi, včetně Indigo Company a Neklid, a je aktivní v tanečním studiu Contemporary. K jejím dalším významným rolím patří vystoupení v inscenacích „Bílá nemoc“ a jako Čarodějnice Bordelína, což dokazuje její schopnost přijmout a ztvárnit rozmanité postavy.

S její širokou škálou talentů a zkušeností, Barbora Kepková je významnou osobností v oblasti divadelního umění, jejíž práce nadále obohacuje českou kulturní scénu.

Kde hraje nebo hrála Barbora Kepková?

PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM v Divadle Radka Brzobohatého

Čarodejnice Bordelína v DRB

Maryša v DRB

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Petr

    Od letošního roku hraje Maryšu

Napsat komentář