David Anděl
Zdroj fotografie: divadloluciebile.cz

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

David Anděl je nadějný mladý herec, který pochází z Českých Budějovic a má kořeny v muzikantské rodině. Jeho hudební cesta začala již v první třídě, kdy s nadšením začal hrát na klavír, nástroj, který studuje dodnes. Davidův zájem o divadlo se projevil již v raném věku, kdy navštěvoval svůj první divadelní kroužek ještě předtím, než se přestěhoval do hlavního města.

David má blízký vztah k divadlu také díky své babičce Zuzaně Kolářové, která je houslistkou v orchestru opery Jihočeského divadla. Jeho talent byl rozpoznán i lektory příměstského tábora muzikálového studia Múzy Hudebního divadla Karlín, kam David dochází až do současnosti.

V muzikálu „Čas růží“ David ztvárňuje hlavní dětskou roli Honzíka, což je svědectvím jeho hereckého a hudebního talentu. Jeho nadcházející role v Divadle Lucie Bílé v muzikálu „Láska je Láska“ představuje další důležitý krok v jeho mladé kariéře. David Anděl je talentovaným mladým hercem s velkým potenciálem, který si zaslouží podporu a povzbuzení pro svou první významnou roli na profesionální scéně.

Kde hraje nebo hrál David Anděl?

Láska je láska v Divadle Lucie Bílé

Napsat komentář