Muzikál Madagascar
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 12 Průměrní hodnocení: 4]

Autoři muzikálu Madagascar:

Režie
MARTIN BUJÁREK

Choreografie
JITKA ANTOŠÍKOVÁ

Hudební nastudování
BARBORA WASCHINGER TOMKOVÁ

Překlad
ADAM NOVÁK


Termíny muzikálu Madagascar

Název představení Datum Čas Volných míst Vstupenky
Madagaskar jr. 21.10.2024 09:00 500
Madagaskar jr. 21.10.2024 11:00 495
Madagaskar jr. 02.12.2024 09:00 518
Madagaskar jr. 03.12.2024 09:00 159

Obsazení muzikálu Madagascar

Brzy zveřejníme…


O muzikálu


Připojte se k dobrodružství lva Alexe, Martyho ze zebry, hroší dámy Glorie a žirafy Melmana, když se vydávají na vzrušující a hudbou prošpikovanou výpravu z newyorské ZOO v Central Parku až do divokých džunglí Madagaskaru. Martyho touha po svobodě v divočině vede tuto skupinu přátel k nečekanému ztroskotání na opuštěném ostrově. V této hudební komedii plné radosti a pohnutých momentů se naše čtveřice setká s řadou barvitých postav, včetně excentrického Krále Juliena, rošťáckých tučňáků a vychytralého lemura Maurice.

Toto rytmické dobrodružství, kde se potýkají s výzvami přežití, se stává energickou oslavou přátelství, sebepoznání a významu přijetí své jedinečnosti. Díky zapamatovatelným písním, živelným tanečním číslům a humorným situacím nabízí muzikál Madagaskar okouzlující příběh plný emocí. Bude možné pro naše milované zvířecí hrdiny najít cestu zpět do New Yorku, nebo objeví nový domov, kam opravdu patří? Vydejte se s nimi na cestu a zjistěte to v tomto nezapomenutelném hudebním představení, které donutí publikum všech věkových skupin jásat nadšením!

Režii má na starosti Martin Bujárek, choreografii tvoří Jitka Antošíková a hudbu s láskou nastudovala Barbora Waschinger Tomková. Překlad do češtiny obstaral Adam Novák.

Podívejte se i na další představení v Divadle Hybernia.


Fotografie z muzikálu Madagascar:

Napsat komentář