Czech Cabaret Show v Divadle Hybernia

Divadlo Hybernia uvádí moderní varieté s názvem „Czech Cabaret Show„, které je považováno za největší kabaretní show v Česku.

Od konce září mohou návštěvníci divadla Hybernia očekávat směs elegance pařížských kabaretů, barevnost cirkusových vystoupení a kouzlo starých muzikálů v novém světle. „Czech Cabaret Show“ se v současné době připravuje na svou grandiózní show, která bude zahrnovat nádherné kostýmy, dech beroucí akrobacii, známá čísla z amerických muzikálů, vystoupení špičkových zahraničních umělců a šedesát talentovaných artistů. Premiéra proběhla 21. září 2023, s plánem na pravidelná představení dvakrát měsíčně.

Délka „Czech Cabaret Show“ přesahuje dvě hodiny a zaručuje, že divákům nebude dopřáno ani chvíle oddechu. Toto představení unikátním způsobem spojuje různé žánry, které zaujmou diváky všech věkových kategorií. Nikol Prokešová, zakladatelka show a mnohostranná umělkyně, hovoří o znovuzrození tradice varieté v Česku po třiceti letech. Publikum zde najde vše, co si přeje – od atmosféry kabaretu po ohromující akrobatické výkony.

Během show uvidíte oblíbená čísla z amerických muzikálů, fascinující cirkusové umělce, vynikající zpěváky a tanečníky v nádherných kostýmech. Eva Homindová, ředitelka Divadla Hybernia, je nadšená z kvality umělců a očekává úspěch představení.

Varieté a kabaret měly svůj vrchol v dobách Československé republiky a po druhé světové válce, kdy diváci mohli sledovat širokou škálu talentovaných umělců na různých scénách. Po nástupu komunismu jejich popularita klesala, ale nová éra českého varieté byla znovu zrozena se vznikem „Czech Cabaret Show“ před čtyřmi lety.

Lidé si mohou užívat „Czech Cabaret Show“ v Divadle Hybernia pravidelně dvakrát do měsíce, konkrétně ve čtvrtky.

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 27 Průměrní hodnocení: 4.1]

Tento příspěvek má 4 komentářů

 1. Hana

  Teda! Musím přiznat, že jsem toho viděla hodne, ale tohle ještě ne! Řekla bych béčkové představení, ale možná spíš tak zetkove… 🙁
  Celá show je postavena na fajn hudbě a dobrému vizualu – světla, kostýmy. Nicméně co se týče výkonu jednotlivych tanečníků a zpěváků jsme spíše na zkoušce vánoční besídky základní školy. O choreografii ani nemluvě. Step touch, šlapání zelí a mávání rukama s výrazným peřím je bohužel 90% představení. Díky bohu občasným pro proložením akrobatickými kousky, které stojí za podívanou, i když ‚lehce‘ postrádají profesionalitu.
  Hádám, že v Londyne by něco takového neprošlo ani první divadelní zkouškou 🙈🙈🙈
  Alespoň se člověk zasměje 🤭😁 Jen mě trochu mrzí, že se o tomto píše jako o „nejlepším a uchvatnem českém kabaretu“. Jako bychom to neumeli lépe. 😔
  Ve srovnání s tanečním hudebním vystoupením BPM (Ktere vlastně vůbec nemuzu srovnávat s tímto) jsme úplně někde jinde. O ceně opět ani nemluvě…..škoda. Napad přitom výborný a přitom máme tolik skvělých tanečníků! Stačí stáhnout do pražských tanečních studií…. Smutno mi je z toho trošku.

 2. Marek

  Vrátil jsem se v čase do krásné atmosféry 30. let, všichni stylové oblečení a nádherné kostýmy, hudebně dobře laděné se skvělým zpěvem. Akrobatické kousky jsou jedním slovem dechberoucí. Stojí za to vidět? Aktuálně bezkonkurenční záležitost v Praze, která se musí zažít.

 3. Jana

  Velice pěkné a povedené představení s pěknými kostýmy. Vyborná atmosféra, pěvecky výborně zvládnuté, ráda si zažiju ještě jednou 🙂

 4. Janis

  Velmi zdařilá show. Moc se nám líbili kostými a hudba. Taneční choreografie a akrobacie klobouk dolů, nezklamalo očekávání. Můžeme jen doporučit.

Napsat komentář