Natálie Grossová
Zdroj fotografie: Instagram

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Natálie Grossová je dynamická zpěvačka, herečka a stepařka. Zpěvu se věnuje již od dětství, začínala v Kühnově dětském sboru.

Má starší sestru Denisu, která je rovněž nadaná ve zpěvu, tanci a fotografii. Natálie se proslavila jako dvojnásobná stepařská mistryně světa. Absolvovala jazykové gymnázium s důrazem na angličtinu, španělštinu a francouzštinu, a následně studovala na Pražské konzervatoři.

Natálie Grossová se proslavila v muzikálech jako „Fantom Opery“, „Mýdlový princ“, „Ples upírů“ (v roli Sáry) a „Čarodějka“ (v roli Glindy). Její televizní debut se uskutečnil v roce 2016 v seriálu „Přístav“ jako Linda Jonášová a následně se objevila v seriálech „Modrý kód“, „Poldové a nemluvně“ a „Slunečná“ (v roli Janičky Kratinové).

V roce 2017 byla nominována na prestižní Cenu Thálie za svou roli Sáry v muzikálu „Ples Upírů“, což potvrzuje její uměleckou výjimečnost a talent. Natálie Grossová je významnou osobností českého uměleckého světa, která kombinuje hudební, taneční a herecké schopnosti s vysokou profesionalitou.

Kde hraje nebo hrála Natálie Grossová?

Doktor Faust v Divadle na Maninách

Troja v Divadle Broadway

Vánoční zázrak v Divadle Broadway

Okno mé lásky v Divadle Broadway

Čarodějka v GOJA music hall

Fantom opery v GOJA music hall

Ples upírů v GOJA music hall

Mýdlový princ v Divadle Broadway

Napsat komentář