Ondřej Bábor
Zdroj fotografie: HDK.cz

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Ondřej Bábor je nadaný muzikálový herec, který pochází z malebné vesničky Blučina nedaleko Brna. V roce 2015 úspěšně absolvoval Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, specializující se na muzikálové herectví. Již během studií na gymnáziu se Bábor začal věnovat herectví, když získal svou první roli Melchiora v muzikálu „Probuzení jara“ v Městském divadle Brno.

Jeho herecké umění se dále rozvíjelo v řadě muzikálů na scéně Městského divadla Brno, včetně „Jekyll a Hyde“, „Pokrevní bratři“, „Zorro“, „Bídníci“ (anglické nastudování), „Pískání po větru“ a „Limonádový Joe“. Ondřej Bábor také účinkuje v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě, kde ztvárnil role jako mladík Sean v „Fantomu Londýna“ a Eddie Ryan v „Funny Girl“.

Kromě svých vystoupení v divadle Husa na provázku se objevil také v muzikálu „Přízrak Londýna“ (Divadlo Hybernia), kde opět hrál roli mladíka Seana, v „Dětech Ráje“ (Brno) jako „Šoumen“ a v „Ať žijí duchové“ v roli „Pepa“. Báborova vášeň pro umění se nesoustředí pouze na herectví, ale rozšiřuje se i do oblastí zpěvu a akrobacie. K jeho osobním zálibám patří také motorka, což ukazuje na jeho různorodé zájmy a dovednosti.

Kde hraje nebo hrál Ondřej Bábor?

Muzikál Děti ráje

Troja v Divadle Broadway

Vánoční zázrak v Divadle Broadway

Okno mé lásky v Divadle Broadway

Láska nebeská v Divadle Broadway

Cikáni jdou do nebe v Divadle bez Zábradlí

The Adams Family v Hudebním divadle Karlín

Kvítek mandragory v Divadle Broadway

Doktor OX v Divadle Hybernia

Čas růží v HDK

Napsat komentář