Muzikál Čarodějka
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 1 Průměrní hodnocení: 5]

Autoři muzikálu Čarodějka:

HUDBA A TEXTY PÍSNÍ: Stephen Schwartz
LIBRETO: Winnie Holzman
PODLE NOVELY: Gregory Maguire
ORCHESTRACE: William David Brohn
HUDEBNÍ ARANŽMÁ: Alex Lacamoire & Stephen Oremus
PROGRAMY PRO KEYBOARD: Andrew Barrett
TANEČNÍ ARANŽMÁ: James Lynn Abbott
ČESKÝ PŘEKLAD: Adam Novák
TEXTY PÍSNÍ: Michael Prostějovský

HUDEBNÍ NASTUDOVÁNÍ A DIRIGENT: Pavel Kantořík
VÝTVARNÍK DEKORACÍ: akad. Arch. Daniel Dvořák
VÝTVARNÍK KOSTÝMŮ: Zita Miklošová
SOUND DESIGNER: Lumír Havlas
LIGHT DESIGNER: Ivo Dankovič
ASISTENT REŽIE: Lukáš Bartoň
CHOREOGRAFIE: Pavla Harangová
REŽIE: Martin Novotný
PRODUCENT: Dr. František Janeček


Termíny muzikálu Čarodějka v GOJA music hall

Tento muzikál není aktuální, nebo nejsou vstupenky na tento muzikál již dostupné. Podívejte se na jiná aktuální představení v Praze.

NÁŠ TIP! Muzikál Beetlejuice v HDK

Hudební divadlo Karlín s hrdostí oznamuje evropskou premiéru muzikálu Beetlejuice, inspirovaného ikonickým filmem Tima Burtona z roku 1988, který přinesl nový směr hororovým fantasy komediím.

Muzikál Beetlejuice v Hudebním divadle Karlín

Obsazení muzikálu Čarodějka

Elphaba:
Markéta Pešková, Eliška „Elis“ Ochmanová, Kateřina Herčíková

Glinda:
Nikola Ďuricová, Natálie Grossová

Fiyero:
Tomáš Vaněk, Petr Ryšavý

Dr. Dillamond:
Petr Matuszek, Jindřich Nováček

Nessarose:
Monika Sommerová, Felicita Prokešová

Boq:
Lukáš Randák, Jan Franc

Madame Mottible:
Světlana Nálepková, Barbora Rajnišová

Čaroděj:
Marian Vojtko, Josef Štágr

Offstage:
Petra Jandíková, Kopčová Kamila,Klára Jelínková, Viola Richterová,Vojtěch Janák, Patrik Možíš, Vít Bečvář, Jakub Dolejš.

Pěvecká company:
Adéla Wegschmiedová, Pavlína Rainová, Denisa Grossová, Denisa Veverková, Aneta Dobešová, Pavlína Koubová, Lucie Pragerová,Kristýna Selešiová, Kateřina Jindrová Zítková, Katharine Selešiová, Radka Kovaříková, Kateřina Herčíková, Luboš Skala, Lukáš Jindra, Radovan Snítil, Jakub Novotný, Filip Brada, Michal Smrkovský,Vojtěch Řehák, Jan Franc, Josef Fečo, Jakub Hübner, Vojtěch Flígr, Vojtěch Dinga, Antonín Březina, Antonín Šoposki, Miroslav Kaplan

Taneční company:
Denisa Sýkorová, Lenka Trnková, NIkola Pažoutová, Veronika Šlapanská,
Natálie Housková, Nicole Seidlerová, Eva Skácelíková, Sára Stoulilová,
Veronika Sehnoutková, Klára Šútovská, Pava Harangová, Jiří Minařík, Jan Mouca, Ondřej Bohata, Marek Lhotský, Radek Fišer, Jiří Federhans, Váslav Šmíd, Dominik Jandus, Michal Klohna


Video ukázka z muzikálu Čarodějka

O muzikálu Čarodějka

Velkovýpravná muzikálová show ČARODĚJKA (v originále WICKED), doprovázená živým orchestrem, plná nádherných melodií, čar a kouzel, protkaná svižným humorem, vtáhne diváky do děje hned při prvních elektrizujících tónech předehry a nepustí je až do posledního okamžiku představení z napětí.

Obyvatelé země Oz se radují a oslavují smrt Elphaby, Zlé čarodějky ze Západu. Přilétá také Dobrá čarodějka z Jihu Galinda a začíná přítomným Ozanům vyprávět svůj dávný příběh…

Na univerzitě v Shiz začíná další školní rok. Mezi nově příchozími studenty jsou také rozmařilá (slečna) Galinda a Elphaba, dívka se zelenou kůží, která se přijela starat o svou mladší sestru Nessarose, upoutanou na invalidním vozíku. Zatímco krásnou Galindu všichni milují a obdivují, Elphabě se kvůli jejímu vzhledu vyhýbají a za zády posmívají. Jí to ale nevadí, má totiž jediný sen – setkat se s Velikým čarodějem, tedy Čarodějem ze země Oz!

Elphaba v sobě skrývá mocné čarodějné schopnosti, kterých si zanedlouho všimne ředitelka školy Madam Morriblová. Je z Elphaby nadšená a slíbí jí, že se za ní u Čaroděje přimluví. Nedopatřením způsobí, že se obě znepřátelené dívky ocitnou společně na jednom pokoji ve studentské koleji.

Dění v Shiz rozvíří nejen mladý princ Fiyero, do kterého se Galinda ihned zamiluje. Celou zemí se totiž začíná šířit zpráva, že zvířata v zemi Oz ztrácejí schopnost mluvit. Někdo je chce umlčet a využívat jen k práci! Obavy z toho má především učitel dějepravy, nestor profesorů, kozel Dr. Dillamond, který později také záhadně zmizí.

Galinda se všemožně snaží Elphabu zesměšnit a ráda by se jí zbavila. Nečekaný sled událostí na slavnostním plese ale způsobí, že k sobě obě dívky záhy najdou cestu, a dokonce se i spřátelí. Elphaba se také vyznává ze své lásky k Fiyerovi, i když ví, že proti krásné Galindě nemá šanci.

Madam Morriblová přináší Elphabě radostnou novinu – Čaroděj si přeje Elphabu vidět! Elphaba si jako svůj doprovod vezme kamarádku Galindu a společně vyráží za Čarodějem do Smaragdového města. Tam ale zjistí, že některé věci jsou ve skutečnosti úplně jinak, než jak si obě myslely…

Je Čaroděj opravdu tak mocný, jak se povídá? Čí srdce si získá mladý rebel Fiyero? A kdo je ve skutečnosti Zlá čarodějka? To vám prozradí náš nový muzikál Čarodějka (Wicked) !

Nejpopulárnější broadwayský muzikálový hit Stephena Schwartze a Winnie Holzmanové ČARODĚJKA / WICKED láme rekordy návštěvnosti posledních 15 let nejen na domovské scéně v New Yorku, ale i v Londýně a řadě dalších zemí světa.

V divadle GOJA MUSIC HALL měl muzikál Čarodějka svoji českou premiéru 14. září 2019.


Fotografie z muzikálu Čarodějka:

Fotografie muzikálu ČARODĚJKA jsou z oficiálních muzikálu.

Napsat komentář