Hudební divadlo Karlín ohlašuje velkolepou novinku: Muzikál Beetlejuice

Praha se již brzy stane epicentrem divadelního umění, když v listopadu 2024 uvítá na pódiu Hudebního divadla Karlín nejnovější divadelní senzaci – muzikál Beetlejuice. Tato událost představuje první evropskou premiéru tohoto očekávaného kousku, překypujícího energií, fantastickými kostýmy a originální hudbou, která oživuje slavný filmový příběh z dílny režiséra Tima Burtona.

Muzikál sleduje příběh mladé Lydie, která v domě plném duchů hledá pochopení a smysl po smrti své matky. Na své cestě se setkává s Beetlejuice, démonem, který přináší do jejího života chaos, avšak i nečekané přátelství. Představení propojuje temnou komedii s momenty hlubokých emocí, podaných v inovativním divadelním provedení.

Hudební divadlo Karlín tak učinilo průlom tím, že získalo práva k této výjimečné produkci, čímž poprvé v historii přináší evropskou premiéru muzikálu do Prahy, nikoli do Londýna. Tento krok potvrzuje HDK jako významné centrum muzikálového umění v Evropě.

Nenechte si ujít možnost být součástí této jedinečné divadelní události, kde se svět živých střetává se světem mrtvých v příběhu plném humoru, lásky a nezapomenutelných vizuálních efektů. Muzikál „Beetlejuice“ vám nabídne nejen strhující příběh, ale i nevšední divadelní zážitek, který kombinuje hravost, strach a nečekané obraty. Tento kus je skutečnou oslavou fantazie, hudby a divadelní magie, vše zasazené do jedinečného stylu, který je charakteristický pro Tim Burtonovu tvorbu.

Obsazení muzikálu Beetlejuice

Beetlejuice
Jan Sklenář
Lydia
Ines Ben Ahmed
Barbara
Eva BurešováTereza Rychlá
Adam
Marek LamboraRoman Tomeš
Charles
Jakub KohákMarek Taclík
Delia
DashaIva Pazderková
Otho/Juno/Kněz/Maxie
Richard GenzerViktor Javořík
Miss Argentina/Maxine
Kristýna JedličkováKarolína Vágnerová
Skautka
Viktorie TandlerováMichaela Tomešová

Oficiální fotografie z webu Hudebního divadla Karlín autor David Kraus

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 4 Průměrní hodnocení: 4.5]

Napsat komentář