JOLANA SMYČKOVÁ A RICHARD HAAN: SEMAFOR A JINÁ KLASIKA

Poslední májovou neděli  rozezní  komorní prostor divadla Semafor operní klasika i semaforské písničky v podání Richarda Haana a Jolany Haan Smyčkové.

Po půl roce se do divadla Semafor vrací koncert Semafor a jiná klasika, ve kterém zazní nejkrásnější operní árie v podání barytonisty Richarda Haana a také semaforské písně v podání stálice divadla Semafor Jolany Haan Smyčkové. Velmi citlivým způsobem tak bude propojen hudební svět klasického swingu, jazzu, šansonu a opery skladatelů Gershwina, Bizeta, Dvořáka, Smetany, Suchého, Šlitra, Havlíka a Maláska. Můžete se těšit na skutečné hudební perličky s doprovodem klavíristky Jitky Nešverové a Orchestru divadla Semafor pod vedením Jiřího J. N. Svobody. Jako své hosty si protentokrát Jolana s Richardem přizvali své dva talentované syny Ríšu a Kristiána a dětský sbor Coro Piccolo.

Operní pěvec Richard Haan je sólistou Národního divadla a Státní opery v Praze, v roce 2010 obdržel prestižní Cenu Thálie za ztvárnění role Sebastiana v opeře Nížina Eugena d’Alberta v Národním divadle Brno.

Jolana Haan Smyčková patří k oporám divadla Semafor, v roce 2009 získala širší nominaci na Cenu Thálie za mimořádný výkon v roli Káči ve hře Divotvorný hrnec, o rok později jí nominaci na Cenu Thálie přinesla role Elizy Doolitlové v muzikálu My fair Lady uváděném Severočeským divadlem opery a baletu v Ústí nad Labem.

Koncert se uskuteční 28. května od 19 hodin v Divadle Semafor.

Více informací ze života celebrit najdete na ČRzprávy.cz.

Fotografie: Dušan Dostál

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 9 Průměrní hodnocení: 5]

Napsat komentář