Muzikál Les Misérables – Bídníci

Muzikál Bídníci v GOJA Music Hall
Hodnocení návštěvníků
83% (434 hlasů)
Hodnocení naší redakce
80%

Archiv Archivní tvůrčí tým

Autor původního románu:
Režie:
Hudební nastudování:
Choreografie:
Výtvarník scény:
Výtvarník kostýmů:
Český překlad:
Texty písní:
Původní francouzský text:

Termíny muzikálu Bídníci

Tento muzikál není aktuální, nebo nejsou vstupenky na tento muzikál již dostupné.

NÁŠ TIP!

Muzikál Ples upírů se vrací

V září 2025 se na prkna GOJA MUSIC HALL vrátil jeden z pražských nejoblíbenějších muzikálů posledního desetiletí, konkrétně muzikál Ples upírů. Podívejte se na jeho nové obsazení a nové termíny pro rok 2025/2026. Na premiéře nechyběla naše redakce, která tuto obnovenou premiéru ohodnotila na neuvěřitelných 95 %.

VÍCE O MUZIKÁLU
Muzikál Ples upírů se vrací

Obsazení představení

O muzikálu

NÁVRAT KLASICKÉHO MUZIKÁLU DO PRAHY

V roce 2024 ožívá v srdci Prahy, v prostoru Goja Music Hall, legendární muzikál Les Misérables, známý českým divákům jako „Bídníci“. Inspirací k tomuto dílu byl stejnojmenný román z 19. století, ve kterém se autor zaměřuje na osud Jeana Valjeana, muže odsouzeného k těžkému trestu za krádež chleba, s nímž chtěl nakrmit své hladovějící neteře. Po náročných letech ve vězení se Valjean snaží zapojit zpět do společnosti. Ačkoli čelí mnoha překážkám, díky náhodnému setkání s laskavým biskupem se mu podaří najít správnou cestu. Stane se úspěšným podnikatelem a zároveň si vezme pod svá křídla osamělou dceru zesnulé Fantiny, ženy zastavené v zoufalé situaci na pokraji společnosti.

Avšak klidný život v Paříži je rušen vzrůstajícím napětím a násilím, což způsobuje, že budoucnost Jeana Valjeana a jeho chráněnce Cosetty je nejistá.

„Bídníci“ je mimořádným dílem, oslavujícím lidskou vůli a sílu překonávat osobní démony a hledat smysl v konfliktním světě. Příběh, který zaujme svou hloubkou a napětím, zkoumá věčné otázky dobra, zla a lidského osudu.

Tento muzikál uvede GOJA music hall. Podívejte se i na další muzikály v Praze.

Fotografie ze staršího uvedení muzikálu

Fotografie z colosseumticket.

Tento příspěvek má 7 komentářů

  1. Jana Štastna

    Bylo to skvělý všichni odvedli co nejlepší výkony

  2. Klaudia

    Jsme muzikálu plní….bylo to krásné.

  3. Josef Kutil

    Je to nádherné. Silný příběh – souboj dobrá a zla v životech obyčejných lidí hledajících lásku a smysl života, který přesahuje do věčnosti. Úžasné výkony všech účinkujících.

  4. Jana Vlasáková

    Dostala jsem jako dárek k Vánocům .měla jsem trochu strach,moc se mi nechtělo,znám román i několikeré filmové zpracování a vím, že je to hodně smutné….Byla to nádhera, 👏👏👏 brečela jsem jako želva, dodnes toho mám plnou hlavu, nezapomenutelné výkony všech účinkujích,nádherná atmosféra. Určitě půjdu ještě jednou-minimálně. Děkuji

  5. Kateřina Zajíčková

    Muzikál jsem viděla za poslední rok dvakrát a šla bych znovu a znovu. Dojemný příběh, skvělá hudba, úžasné herecké výkony. Bylo vidět, že do projevu dali všichni celé srdce. Proplakaly jsme s dcerou celé představení.
    V neposlední řadě musím pochválit i vkusné kulisy, kostýmy, orchestr atd. Zkrátka všechno na jedničku.
    Všem, kdo se na muzikálu podíleli, děkujeme za fantastický zážitek.

  6. Marcela Bašová

    Muzikál jsme ani neviděli byl zrušen.Agentura co nám prodala lístky tak nám nedala ani vědět, že se nekoná.
    Lístky jsme zakoupili u coloseum ticket v prosinci.Takových nás tam bylo více.

    1. Dobrý den, to je škoda, může se stát, že se někdy představení zruší. Než vyrazíte, je potřeba si to vždy pohlídat a překontrolovat. Ticketová společnost nemá povinnost a většinou ani možnost o tom kupující informovat. V takových případech ale vždy ticketové společnosti vracejí vstupné. V případě změny termínů je pak většinou vstupenka přenesena na nový termín, nebo mají kupující možnosti vstupenky vrátit (požádat o vrácení peněz). Pavel JIrouš

Napsat komentář