Muzikál Mefisto
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 2 Průměrní hodnocení: 4.5]

Autoři muzikálu Mefisto:

Režie:
Filip Renč, Zdeněk Zelenka

Libreto:
Zdeněk Zelenka

Hudba:
Daniel Barták

Texty písní:
Boris Pralovszký


Termíny muzikálu Mefisto

Tento muzikál není aktuální, nebo nejsou vstupenky na tento muzikál již dostupné. Podívejte se na jiná aktuální představení v Praze.

NÁŠ TIP! Muzikál Beetlejuice v HDK

Hudební divadlo Karlín s hrdostí oznamuje evropskou premiéru muzikálu Beetlejuice, inspirovaného ikonickým filmem Tima Burtona z roku 1988, který přinesl nový směr hororovým fantasy komediím.

Muzikál Beetlejuice v Hudebním divadle Karlín

Obsazení muzikálu Mefisto

Mefisto:
Josef Vojtek, Jiří Zonyga

Andreucio:
Jan Kříž, Petr Ryšavý

Markéta:
Ivana Korolová, Karolína Gudasová

Laurecie Bosetti:
Iva Marešová, Dita Hořínková

Mario Bosetti:
Jaromír Dulava, Michal Novotný

Alberto de Carlo:
Martin Pošta, Jiří Zonyga

Dragonetti:
Tomáš Trapl, Kubík Rudolf

Giulieta:
Hana Křížková, Renata Podlipská

Spinelocio:
Ladislav Korbel, Lukáš Randák

Fabio:
Marco Salvadori, Štěpán Klouček

Sofronie:
Andrea Holá, Jitka Jirsová

Hospodin:
Jiří Minařík, Ondřej Martiš

Lucifer:
Michal Máša, Alexej Kolva

Pěvecká a taneční company:
Eva Miškovič, Klára Jelínková, Dorota Paulíková, Aneta Dobešová, Martin Šemík, Vít Bečvář, Jaromír Holub, David Bouša, Johana Hájková, Martina Ctiborová, Kateřina Gornioková, Veronika Hanušová, Matěj Kupčík, Petr Faltus, Václav Procházka, Radek Fišer, Sabina Olijve, Adriana Bajtková, Tereza Bílková, Nicole Seidlerová, Jan Olexa, Jaroslav Parči, Jakub Kudrnáč, Ondřej Pilnaj, Pavlína Vejnarová, Pavla Harangová, Kristýna Stránská, Adéla Abdul Khaleg, Lukáš Prokop, David Sklenička, Michal Halačka, Marek Lhostký


O muzikálu Mefisto

MUZIKÁL MEFISTO – Láska, humor, napětí, ale hlavně lákavá ďáblova nabídka ve velkolepě pojatém muzikálu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí!

Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. „Budete-li znovu mladý, získáte i čas, jak své dílo dokončit!“ vábí Mefisto. „Ale hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat!“ Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout? Ze starého profesora se na zkoušku stane mladík, který prožívá, na co už dávno zapomněl. Popíjí se studenty, které kdysi učil, užívá radostí života, ale hlavně znovu prožívá lásku. A to nejednu.

A když kromě lásky, získává i moc a na světě se mu v mladém těle líbí víc a víc, začíná přemýšlet, jakou lstí se ze svého úpisu Peklu vymanit…

Atraktivní příběh na faustovské téma „být stále mlád“ ve výpravném muzikálu zpracovali autoři Zdeněk Zelenka, Daniel Barták, Boris Pralovszky a Leona Qaša Kvasnicová.

Muzikál MEFISTO je producentem a autory připravován u příležitosti 10. výročí otevření divadla Hybernia.

Premiéra: 3.11.2016

Pepa Vojtek  získal  Cenu Thálie 2016 za mimořádný jevištní výkon v kategorii Muzikál, opereta za titulní mužskou roli v muzikálu Mefisto uváděném v Divadle Hybernia.

Podívejte se i na další představení hraná v Divadle Hybernia.


Fotografie z muzikálu Mefisto:

Fotografie z oficiálních stránek Divadla Hybernia.

Napsat komentář