Muzikál Rebelové
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 4 Průměrní hodnocení: 4.8]

Autoři muzikálu Rebelové:

Scénář, libreto:
Renč Filip, Zelenka Zdeněk

Režie:
Renč Filip

Dramaturgie:
Novák Adam

Choreografie:
Smička Tomáš

Hudební nastudování:
Kumžák Martin

Scéna a projekce:
Hloušek Petr

Kostýmy:
Mírová Kateřina

Light design:
Dautovský Pavel

Spund design:
Košař Petr

Premiéra 9.7.2021 v PVA EXPO Praha


Termíny muzikálu Rebelové

Název představení Datum Čas Volných míst Vstupenky
Rebelové 17.10.2024 19:00 520
Rebelové 18.10.2024 19:00 459
Rebelové 19.10.2024 15:00 222
Rebelové 19.10.2024 19:00 469
Rebelové 20.10.2024 15:00 548

Obsazení muzikálu Rebelové

Tereza:
Ďuricová Nikola, Salloum Sarah

Šimon:
Ryšavý Petr, Tomeš Roman

Bugyna:
Selešiová Katharine, Řehořová Nelly

Julča:
Hoblová Sára, Tandlerová Viktorie

Bob:
Pekárek Richard, Adam Lukáš

Eman:
Franc Jan, Fečo Josef

Olda:
Hořejš Filip, Špinar Petr

Alžběta:
Schneiderová Jitka, Býmová Dominika

Tatínek Terezy:
Ratajský Denny, Revai Jan

Farář:
Beneš Vladislav, Vydra Václav

Průvodčí Douša:
Zavřel Vlastimil, Vlasák Jan

Učitelka:
Břinková Pavla, Nálepková Světlana

Company:
Hrbáč Ivo , Kellner Lukáš , Nováková Kateřina , Jindrová Zítková Kateřina , Skácelíková Eva , Šmíd Vašek , Schreiner Martin , Krejčíková Kateřina , Skýpalová Petra , Fialová Barbora , Černá Kristýna , Chmelíková Petra , Lhotský Marek , Gornioková Kateřina , Jandus Dominik , Kvasnovská Tereza , Prokop Lukáš , Semelová Ludmila , Vlasák Vojtěch , Wolf Leonard , Überall Martin , Stoulilová Sára , Smrž Martin , Sklenička David , Preňková Miroslava , Polyaková Sára , Nam Eugen , Kupčík Matěj , Kantorová Lenka , Janíčková Alžběta , Federhans Jiří , Drobil Tomáš , Blažek Lukáš , Cvinerová Katrin
Off stage:
Seidl Radek , Březík Jiří , Ciprová Nikola , Jelínek Jiří , Jindra Lukáš , Pávková Aneta , Chlumská Lucie , Benek Ondřej , Monhartová Anna , Šlehoferová Marie , Pytloun František , Stejskalová Lenka , Sopčáková Lucie , Savincová Veronika , Držmíšková Nikol , Rainová Pavlína , Audolenská Lenka , Soukupová Kristina , Hálová Tereza , Sladká Petra , Kroftová Daniela , Puterová Jana , Beneš Jaroslav , Korsa Karel , Halamová Kunická Jaroslava , Bursová Simona , Koubek Adam , Průša Jindřich


O muzikálu Rebelové

REBELOVÉ – Nové ztvárnění původního filmového retro muzikálu od Filipa Renče a Zdeňka Zelenky, který se po 20 letech vrátí na scénu Hudebního divadla Karlín!

V důsledku neobvyklého načasování způsobeného koronavirovou situací v České republice, která trvala více než rok, Vám s potěšením představujeme nový projekt, který jsme připravovali v létě 2020 a plánovali jeho premiéru na prosinec téhož roku.

Jedná se o romantický muzikál inspirovaný filmem Filipa Renče a Zdeňka Zelenky se šlágry šedesátých let, který byl natočen před 20 lety a získal dva České lvy. Příběh velké lásky (a několika dalších) se odehrává v roce 1968 a atmosféra muzikálu vás jistě vtáhne do děje. Chytlavé melodie jako „Š-š-š”, „Oliver Twist”, „Pátá”, „Gina”, „Mně se líbí Bob”, „Jó, třešně zrály” nebo „Tereza” a „Nechte zvony znít” (tyto nebyly ve filmové verzi) a další, vás nenechají sedět v klidu a budete si je ještě dlouho pamatovat.

Film Rebelové, natočený v roce 2000, měl premiéru v roce 2001, v roce 2003 byl muzikál uveden v komorní verzi v Divadle Broadway. Nyní se v novém scénáři a nové scéně představí nejdříve na Letní scéně v areálu PVA Expo Praha v rámci Muzikálového léta, a poté od podzimu 2021 na velkém jevišti Hudebního divadla Karlín.

Premiéra: 9. července 2021 na Letní scéně v areálu PVA Expo Praha Letňany

(Premiéra byla přesunuta z 3. a 4. prosince 2020 v Hudebním divadle Karlín kvůli vládním opatřením souvisejícím s koronavirem.)

Podívejte se i na další představení hraná v Hudebním divadle Karlín.


Fotografie z muzikálu Rebelové

Fotografie z webu HDK.cz

Napsat komentář