Charlotte Doubravová
Zdroj fotografie: instagram

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Charlotte Doubravová je dynamická herečka a tanečnice s bohatými zkušenostmi v oblasti muzikálového herectví, což dokládá její vzdělání na JAMU v oboru muzikálového herectví. Během svých studií excelovala v rolích jako Genevieve ve hře „Dlouhý Štědrý večer“ a jako dáma v muzikálu „Gentlemani“. Její umělecká cesta zahrnuje spolupráci s uznávanými choreografy jako Pavel Strouhal, Leona „Qaša“ Kvasnicová a Carla Jefferson.

Charlotte Doubravová se také objevila v televizním seriálu „První krok“ na TV Nova a TV Markíza, kde ztvárnila jednu z hlavních rolí. Její vášeň pro režii se projevila během studií, kdy zrežírovala absolventský koncert „Drž hubu a krok aneb Děti ulice“ s účastí Carli Jefferson.

Vánoční film ČT1 „Vánoční hvězda“ ji představil v roli soutěžící. Současně se věnuje práci v Divadle Šansonu v Brně, kde napsala „Dětský kabaret“, režíruje pořady a hraje v muzikálu „Bídníci“ v divadle Goja Music Hall. Navíc účinkuje v Divadle Kalich v muzikálu „Pomáda“, kde ztvárňuje roli Patty, což dokazuje její rozmanitost a talent v divadelním světě.

Kde hraje nebo hrála Charlotte Doubravová?

ŽENU, NEBO ŽIVOT! v Divadle Radka Brzobohatého

VY NEJSTE ŽENA, PANE! v DRB

DRAHOUŠKU, TOUŽÍM PO TOBĚ v Divadle Radka Brzobohatého

FREDDIE CONCERT SHOW v DRB

50 odstínů! v Divadle Radka Brzobohatého

Vlasy v Divadle Kalich

Pomáda v Divadle Kalich

Krysař v Divadle Kalich

Atlantida v Divadle Kalich

Napsat komentář