Ernesto Čekan
Zdroj fotografie: HDK.cz

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz


Ernesto Čekan je zkušený herec a dabér, narozený 31. srpna 1972. Po absolvování pražské konzervatoře v roce 1993 začal svou hereckou kariéru v Městském divadle v Mostě, kde si zahrál významné role v muzikálech jako Nikola v „Baladě pro banditu“, Jánošík v „Malováno na skle“, a Porthos v „D´Artagnanovi“. Od roku 1995 se začal objevovat v divadle ABC v Praze, kde ztvárnil role jako Barinkay v „Cikánském baronovi“ a Tom ve „Slaměném vdovci“.

Ernesto také účinkoval v televizních inscenacích České televize Praha a ve filmech „Byl jednou jeden polda“, „Silnější než já“ a v pohádce „Z pekla štěstí“. V letech 2000 až 2002 získal roli Edmonta Dantese v muzikálu „Monte Cristo“ v Kongresovém centru Praha. Na začátku roku 2003 se stal jedním z moderátorů televizního programu „Snídaně s Novou“ a alternoval Daniela Hůlku v muzikále „Dracula“.

V současné době je Ernesto Čekan aktivní v Divadle RB v centru Prahy, kde předvádí svůj rozmanitý herecký talent v mnoha mužských i ženských rolích. Také se objevil ve hře „Kolumbus a Izabela“, která se hrála na hradě Kost v létě 2009. V televizním seriálu „Ordinace v růžové zahradě“ se představil jako Pedro Argetano. Ernesto Čekan je ceněným hercem s širokým spektrem schopností, který si získal respekt v divadelním i televizním průmyslu.

Kde hraje nebo hrál Ernesto Čekan?

Alenka v řiši divů v Hudebním divadle Karlín

Tarzan v Divadle Hybernia

Doktor OX v Divadle Hybernia

Královna Kapeska v HDK

Tajemství v Divadle Kalich

ŽENU, NEBO ŽIVOT! v Divadle Radka Brzobohatého

VY NEJSTE ŽENA, PANE! v DRB

DRAHOUŠKU, TOUŽÍM PO TOBĚ v Divadle Radka Brzobohatého

Vyhazovači v Divadle Radka Brzobohatého

FREDDIE CONCERT SHOW v DRB

Zapomeňte na Shakespeara! v Divadle Hybernia

Bláznivá svatba aneb Slaměný klobouk

Napsat komentář