Muzikál Ples upírů
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 2 Průměrní hodnocení: 4]

Autoři muzikálu Ples upírů:

Producent:
JUDr. František Janeček

Režisér:
Radek Balaš

Hudební nastudování a dirigent:
Michal Macourek

Překlad:
Michael Prostějovský

Choreograf:
Leona Kvasnicová

Výtvarník dekorací:
Daniel Dvořák

Výtvarník kostýmů:
Roman Šolc

Sound design:
Petr Košař

Light design:
Pavel Kremlík

II. Dirigent:
Pavel Kantořík

Company manager:
Kateřina Macourková

Animace:
Ariadna Nikiforova

Asistent režie:
Martin Bujárek

Asistent choreografie:
Johana Hájková

PR:
Janis Sidovský


Termíny muzikálu Ples upírů v GOJA music hall

Tento muzikál se aktuálně nehraje. Podívejte se na aktuální nabídku muzikálů.

NÁŠ TIP! Muzikál Beetlejuice v HDK

Hudební divadlo Karlín s hrdostí oznamuje evropskou premiéru muzikálu Beetlejuice, inspirovaného ikonickým filmem Tima Burtona z roku 1988, který přinesl nový směr hororovým fantasy komediím.

Muzikál Beetlejuice v Hudebním divadle Karlín

Obsazení muzikálu Ples upírů

Hrabě Von KROLOCK:
Marian VOJTKO, Bohuš MATUŠ

SARAH:
Natalie GROSSOVÁ, Michaela GEMROTOVÁ, Veronika STÝBLOVÁ – und.

ALFRED:
Michal BRAGAGNOLO, Lukáš RANDÁK, Jakub HÜBNER – und.

prof. ABRONSIUS:
Pavel VÍTEK, Petr MATUSZEK, Jan URBAN

HERBERT:
Tomáš VANĚK, Laco HUDEC-ŠUBRT

MAGDA:
Michaela NOSKOVÁ, Elis OCHMANOVÁ

CHAGAL:
Jiří ZONYGA, Bronislav KOTIŠ

REBECCA:
Magda MALÁ, Renáta PODLIPSKÁ

KOUKOL:
Jindřich NOVÁČEK, Tomáš KOBR

TANEČNÍ SOLO:
QAŠA, Martin CÍSARZ, Johana HÁJKOVÁ, Michal ŠTÍPA

TANEČNÍ COMPANY:
Barbora BŘEZINOVÁ, Šárka LAFKOVÁ, Aneta DOBEŠOVÁ, Natálie PODEŠVOVÁ, Pavlína VEJNAROVÁ, Eva MIŠKOVIČ, Denisa SÝKOROVÁ, Adéla ABDUL KHALEG, Kristýna STRÁNSKÁ , Pavla HARANGOVÁ, Jakub SOTORNÍK, Ondřej NOVOTNÝ, Michal KLOHNA, Lukáš DAŇHA VILT, Jan OLEXA, Lukáš KELLNER, Ondřej BOHATA, Dominik JANDUS, Václav KOUTECKÝ, Milan FRANTIŠÁK

PĚVECKÁ COMPANY:
Pavlína RAINOVÁ, Jiří KŮDELA, Viola RICHTEROVÁ, Vojtěch DINGA, Eva BUREŠOVÁ, Vít BEČVÁŘ, Denisa WICH, Nikolaj VIŠNJAKOV, Veronika STÝBLOVÁ, Milan ZÍTKA, Marie ŠLEHOFEROVÁ, Michal SMRKOVSKÝ, Michaela HORÁKOVÁ, Karel VALENTA, Veronika ZELNÍČKOVÁ, Jakub HÜBNER, Martina VALIŠOVÁ, Michaela DOSTÁLKOVÁ


Video ukázka ze zkoušky muzikálu Ples upírů

O muzikálu Ples upírů

Dr. František Janeček a Filip Janeček ve spolupráci s VBW International GmbH uvádějí SVĚTOVÝ MUZIKÁLOVÝ HIT PLES UPÍRŮ .

Mezinárodně proslulé dílo vzniklo na motivy stejnojmenného filmu Romana Polanského a slibuje nejvýpravnější upíří podívanou od dob Draculy.

Tanz der Vampire je původní rakouský muzikál vytvořený na motivy stejnojmenného filmu od režiséra Romana Polanského z roku 1967. Autorem hudby k muzikálu je Jim Steinman , texty napsal Michael Kunze . Poprvé se Tanz der Vampire hrál ve Vídni v divadle Raimund v říjnu roku 1997 a získal takovou popularitu, že v roce 1998 vyhrál cenu IMAGE AWARD za nejlepší muzikál. Později, v roce 2000, se show poprvé objevila v Německu a od té doby se dočkala zpracování v mnoha zemích Evropy i za jejími hranicemi. Ples upírů byl uveden mimo jiné na newyorské Broadway, v Berlíně, Tokiu, Varšavě, Hamburku, Antverpách, Budapešti, Paříži a v dalších metropolích.

Titulní píseň Úplné zatmění proslavila Bonnie Tyler a stala se světovým hitem. Písně autora hudby Jima Steinmana nazpívali také Celine Dion, Meat Loaf, Westlife, Barbra Streisand nebo Cher.

Muzikál českým textem opatřil Michael Prostějovský a v režii Radka Balaše budou účinkovat Marián Vojtko a Bohuš Matuš, Natalie Grossová a Michaela Gemrotová, Pavel Vítek, Jan Urban a Petr Matuszek, Michal Bragagnolo a Lukáš Randák, Michaela Nosková a Elis Ochmanová, Jiří Zonyga a Bronislav Kotiš, Tomáš Vaněk a Laco Hudec – Šubrt, Magda Malá a Renata Podlipská a další.

Romantický příběh lásky se odehrává v Transylvánii a nabídne kromě velkolepé scény arch. Daniela Dvořáka také dvě desítky tanečníků v choreografii Leony Kvasnicové a pohádkové kostýmy Romana Šolce.

Podívejte se i na jiná představené, která se hrála v GOJA music hall.


Fotografie z muzikálu Ples upírů

Fotografie z oficiálních stránek GOJA Music hall.

Napsat komentář