Fotografie z FB stránek Divadlo Bez zábradlí.

Divadlo bez Zábradlí program 2024/2025

Divadlo bez zábradlí

Muzikály v Divadle Bez zábradlí

Činohra v Divadle Bez zábradlí

Kontaktní údaje a mapa

Historie a součastnost Divadla Bez zábradlí

Divadlo Bez zábradlí: Tři dekády dramatického umění V roce 1991 manželé Hana a Karel Heřmánkovi založili Divadlo Bez zábradlí, které se tak stalo jedním z nejstarších soukromých divadel v Česku. Od roku 1998 tento kulturní skvost reziduje v honosném Paláci Adria v Praze. Divadlo se od počátku zaměřuje na dramatiku s důrazem na herecký výkon, ať už se jedná o komedie, muzikály nebo drama. Součástí jeho programu jsou také pravidelné hostující vystoupení – zejména koncerty a víkendové dopolední představení pro děti.

Představení plná úspěchů a repríz Divadlo Bez zábradlí je považováno za místo s desítkami úspěšných divadelních projektů, které dosáhly stovek repríz. Jeho prkna pravidelně obývají významné herecké osobnosti, včetně Veroniky Freimanové, Dany Morávkové, Jany Švandové, Josefa Cardy, Rudolfa Hrušínského, Petra Pospíchala, Václava Vydra, Zdeněka Žáka a samozřejmě Karla Heřmánka.

Kulturní zážitek uprostřed hlavního města Umístěné v srdci Prahy, nedaleko stanice metra Můstek, v úchvatných a luxusně zrekonstruovaných prostorách Paláce Adria, Toto divadlo poskytuje nezapomenutelný kulturní zážitek pro až 319 návštěvníků v komfortně klimatizovaném sále. Součástí je i kvalitní divadelní kavárna a zajištěný bezbariérový přístup. Projekt je podpořen financemi hlavního města Prahy.

Perfektní prostor pro firemní akce Během více než dvou desetiletí působení v Paláci Adria, DBZ hostilo stovky úspěšných firemních večírků a podobných událostí. Díky svým štědrým prostorům, zvukové technice s certifikací Dolby Digital a široké nabídce repertoáru je ideální volbou pro firemní akce. Po konci představení může divadlo poskytnout profesionální raut pro více než 300 hostů (až 100 míst v kavárně, přes 200 ve foyer).

Napsat komentář