Vstupenky na ColosseumTicket.

Divadlo Palace - o divadle

Divadlo Palace, situované přímo v srdci Prahy na Václavském náměstí v pasáži Jalta, zahájilo svou činnost 4. dubna 2006 premiérou černodivadelního představení „Frankenstein“. Od září 2006 se stalo domovem pro produkce agentury AP-Prosper a od září 2013 společnosti mithea s.r.o., které přinesly na repertoár úspěšné tituly s vynikajícím hereckým obsazením.

Adresa Divadla má bohatou kulturní historii. V minulosti se zde nacházelo kino Jalta, jedno z nejznámějších kin na Václavském náměstí. V září 1991 tu svou první premiéru mělo Divadlo Jiřího Grossmanna, a Palace pokračuje v této tradici.

V prvních letech své existence prošlo Divadlo rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnovala aktualizaci technického zázemí a instalaci moderní vzduchotechniky. Divadlo se také může pochlubit novým zázemím pro diváky, včetně jeviště, hlediště a toalet. Bezbariérový přístup je samozřejmostí.

Divadlo se nevěnuje pouze divadelním představením, ale také koncertním večerům. Na jeho pódiu vystupovala například zpěvačka Szidi Tobias a pravidelně zde hraje nejznámější Beatles revival kapela The Backwards, spolu s mnoha dalšími zpěváky a kapelami.

Dalším důležitým prvkem programu jsou charitativní akce, mezi nimiž vyniká filmový festival „Mental Power Prague Film Festival“, konaný v divadle pravidelně.

Hlavním zaměřením Divadla Palace je kvalita a rozmanitost repertoáru, který se soustředí převážně na komedie v různých podobách. Tato kombinace kvalitních divadelních a hudebních představení, spolu s charitativní činností, činí z Divadla významnou kulturní instituci v centru Prahy.

Divadlo Palace program

Aktuální program Divadla Palace nemáme k dispizici, můžete se ale podívat na přehled představení v ostatních divadlech.

Kontaktní údaje a mapa

Napsat komentář