Předprodej vstupenek na letní tour „Kultura pod hvězdami“ právě odstartoval!

Představte si teplý letní večer pod otevřenou oblohou, kdy hvězdy nad hlavou soutěží v záři s těmi na pódiu. Přesně takovou atmosféru nabídne nadcházející sezóna divadelního turné „Kultura pod hvězdami“, které právě zahájilo předprodej vstupenek na svoje muzikálová i činoherní představení plánovaná na léto 2024.

Kultura pod hvězdami po celé ČR a na Slovensku

Nabídka představení je více než lákavá a je zde co vybírat. Fanoušci muzikálů se mohou těšit na hitovky jako: Děti ráje, Dracula, Okno mé lásky, Tři mušketýři, Troja, Čas růží, Rebelové, Kleopatra i koncertní show Muzikály naruby

Pro milovníky divadelních her jsou připraveny skvosty jako Rukojmí bez rizika, Jen pravdu, drahý, Mlčeti zlato, Poslední ze žhavých milenců či Třináct u stolu.

Nezapomeneme ani na operní příznivce, pro které je do programu zařazena slavná Prodaná nevěsta.

Místa plná kouzla a historie

Co by to bylo za kulturní zážitek, kdyby se nepředváděl na místech, která sama o sobě vyprávějí příběhy? Turné „Kultura pod hvězdami“ se bude konat na místech jako:

  • Zámky a hradby (Sychrov zámek, Zámek Lednice, Spišský hrad), kde historie splývá s moderní zábavou.
  • Amfiteátry (v Banské Bystrici, Bratislavě, Žiline), které poskytnou dokonalou akustiku pod hvězdným nebem.
  • Letní kina (v Chomutově, Písku, Stodu), kde si vychutnáte letní večery ve svěžím vzduchu.

Vstupenky pro každého

Ceny vstupenek se pohybují v širokém rozmezí od 130 Kč do 1700 Kč, což zajišťuje, že si na svoje přijde opravdu každý návštěvník. Bez ohledu na to, zda hledáte příjemný večer s rodinou, romantickou noc s partnerem, nebo jen chcete podpořit místní umělce, turné „Kultura pod hvězdami“ má pro vás připravený ten pravý kulturní zážitek.

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]

Tento příspěvek má jeden komentář

Napsat komentář