Filip Hořejš
Zdroj fotografie: HDK.cz

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Filip Hořejš je talentovaný herec a zpěvák, který absolvoval Pražskou konzervatoř v oboru Populární zpěv. Už během svých studií na konzervatoři se Filip začal věnovat muzikálům, ve kterých má bohaté zkušenosti a na svém kontě mnoho významných rolí. Jeho herecká dráha je pozoruhodná nejen rozmanitostí rolí, ale i širokým záběrem hudebních žánrů, ve kterých působí.

Filipova vášeň pro hudbu a experimentování s různými žánry ho přivedla ke spolupráci s řadou prestižních hudebních těles, včetně orchestru Václava Hybše a Police Symphony Orchestra. Zaznamenal významný úspěch jako boy soprano sólista v písních Dannyho Elfmana, který je známý jako dvorní skladatel režiséra Tima Burtona. Významným momentem jeho kariéry byl koncert v Obecním domě pod taktovkou Johna Mauceriho, při kterém byli přítomni samotní Elfman a Burton.

V poslední době se Filip Hořejš opět obrací ke klasické hudbě, ke které má kladný vztah již od začátku své umělecké cesty. V libereckém Divadle F. X. Šaldy účinkuje v operách jako „La Cenerentola“ a „Il trovatore“. Kromě toho se věnuje dabingu a činohře, kde má zkušenosti například ze Studia DVA a Divadla Pavla Trávníčka.

Filip Hořejš je univerzální umělec, který dokáže oslovit publikum v různých hudebních a divadelních žánrech, což z něj činí výraznou osobnost na české kulturní scéně.

Kde hraje nebo hrál Filip Hořejš?

Močál story v Hudebním divadle Karlín (malá scéna)

Starci na chmelu v Divadle Studio DVA

Saxana ve Studio DVA

Láska je láska v Divadle Lucie Bílé

Anděl páně v Hudebním divadle Karlín

Slunce, seno, jahody v HDK

Alenka v říši divů v HDK

Kouř v Divadle na Fidlovačce

Rebelové v HDK

Voda (a krev) nad vodou v Divadle Kalich

Vlasy v Divadle Kalich

Královna Kapeska v Hudebním divadle Karlín

Kapka medu pro Verunku v HDK

Napsat komentář