Nové funkce na webu! Hlídání termínů i nových představení. Přečíst článek
Don Giovanni
FestivalČinohra

Don Giovanni

Stavovské divadlo , Praha

2h 50min · 12 · Premiéra 28. 8. 2021

Koupit vstupenky

Termíny a vstupenky

Září 2026
ČT 17. září zítra
19:00
Stavovské divadlo, Praha
Vyprodáno
Říjen 2026
NE 4. října
19:00
Stavovské divadlo, Praha
115 volných míst
od 290 Kč
SO 24. října
19:00
Stavovské divadlo, Praha
137 volných míst
od 290 Kč
Listopad 2026
ST 4. listopadu
19:00
Stavovské divadlo, Praha
253 volných míst
od 290 Kč
ÚT 17. listopadu
19:00
Stavovské divadlo, Praha
476 volných míst
od 290 Kč
NE 22. listopadu
19:00
Stavovské divadlo, Praha
444 volných míst
od 290 Kč
27. listopadu
19:00
Stavovské divadlo, Praha
341 volných míst
od 290 Kč
Únor 2027
ČT 4. února
19:00
Stavovské divadlo, Praha
473 volných míst
od 290 Kč
5. února
19:00
Janáčkovo divadlo, Brno
386 volných míst
od 360 Kč
NE 7. února
17:00
Janáčkovo divadlo, Brno
588 volných míst
od 504 Kč
NE 21. února
17:00
Janáčkovo divadlo, Brno
719 volných míst
od 468 Kč
NE 21. února
19:00
Stavovské divadlo, Praha
514 volných míst
od 290 Kč
ST 24. února
19:00
Stavovské divadlo, Praha
493 volných míst
od 290 Kč
SO 27. února
17:00
Janáčkovo divadlo, Brno
791 volných míst
od 432 Kč
NE 28. února
17:00
Janáčkovo divadlo, Brno
926 volných míst
od 360 Kč
Duben 2027
2. dubna
19:00
Janáčkovo divadlo, Brno
802 volných míst
od 432 Kč
SO 3. dubna
17:00
Janáčkovo divadlo, Brno
862 volných míst
od 360 Kč
ÚT 27. dubna
19:00
Janáčkovo divadlo, Brno
1002 volných míst
od 360 Kč
ST 28. dubna
19:00
Janáčkovo divadlo, Brno
993 volných míst
od 360 Kč

Nehodí se vám ani jeden termín? Dáme vám vědět e-mailem, jakmile divadlo vypíše další.

Obsazení

Tvůrčí tým

O představení

Don Giovanni v Národním divadle

Mozartovo operní mistrovské dílo. Příběh svůdníka, který nezná hranice. A nakonec ho dostihne trest z onoho světa.

Don Giovanni svádí jednu ženu za druhou. Se sluhou Leporellem si vede seznam úlovků. Duch zavražděného komtura si ale přijde pro odplatu.

Zpívá se italsky, s českými titulky. Hraje se dvě hodiny a padesát minut, je jedna přestávka. Doporučená věková hranice je 12 let.

Kdy se hraje a co stojí vstupenka? Termíny i ceny najdete v kalendáři níže. Vstupenky koupíte přes náš odkaz.

Co si zapamatovat

  • Mozartův Don Giovanni, jedna z nejslavnějších oper vůbec.
  • Zpívá se italsky s českými titulky, premiéra 2021.
  • Délka 2 hodiny 50 minut, jedna přestávka, od 12 let.
  • Příběh svůdníka a jeho trestu.
  • V hlavních rolích se střídají přední pěvci Národního divadla.
  • Termíny a vstupenky najdete v kalendáři pod článkem.

Články o představení

Časté dotazy

Kdy se hraje Don Giovanni?

Nejbližší termín je Čtvrtek 17. 9. 2026 v 19:00 — Stavovské divadlo.

Kde koupím vstupenky na Don Giovanni?

Vstupenky koupíte online přes odkaz u konkrétního termínu. Prodej zajišťuje Colosseum Ticket.

Koupit vstupenky online
Kde se Don Giovanni hraje?

Stavovské divadlo, Železná 540/11, Praha 1, Praha

Jak dlouho trvá Don Giovanni?

Představení trvá 2h 50min.

Hodnocení a recenze

Podělte se o svůj názor na toto představení

Ohodnoťte toto představení

Přihlaste se a podělte se o svůj názor s ostatními diváky. Vaše recenze pomáhá ostatním při výběru.

Přihlásit se a hodnotit

Zatím žádné recenze

Buďte první, kdo ohodnotí toto představení!

Nejbližší termín Ne 4. 10. · 19:00 · Stavovské divadlo
Koupit vstupenky