Vstupenky na ColosseumTicket.

Švandovo divadlo - o divadle

Švandovo divadlo, umístěné na pražském Smíchově, je uznávanou scénou, která se může pochlubit podporou hlavního města Prahy a Městské části Praha 5. Toto divadlo se vyznačuje dvěma unikátními hracími prostory: Velkým sálem s kapacitou 300 míst, vybaveným indukční smyčkou pro nedoslýchavé a titulkovacím zařízením pro neslyšící a mezinárodní publikum, a Studiem, které je flexibilní suterénní prostorem s kapacitou 44 až 100 diváků.

Divadlo otevírá své prostory divákům 30 minut před akcí, přičemž přístup do Velkého sálu a Studia je umožněn 15 minut před začátkem představení. Kromě toho disponuje divadlo vybavenou zkušebnou, profesionálním nahrávacím studiem a nabízí bohatý repertoár. Na jeho scéně můžete vidět inscenace stálého činoherního souboru, stejně jako hostující soubory, jako jsou Buchty a loutky, Ductus Deferens, Just! Impro, ProFitArt, Next Picture a další.

Toto divadlo se neomezuje pouze na tradiční divadelní produkci. Pořádá Scénické rozhovory, cyklus talk-show s významnými osobnostmi z oblasti umění, a koncerty nadžánrové, klasické hudby i world-music. Zajímavým projektem je Výtvarná zeď, která reflektuje pomíjivost divadla. Divadlo se také zaměřuje na programy pro děti a mládež a usiluje o rozvoj mezinárodní spolupráce.

Díky svému přístupu a rozmanitosti programů se divadlo stalo nejen kulturním centrem, ale i místem, které podporuje alternativní skupiny a různorodé projekty, čímž obohacuje kulturní život Prahy.

Švandovo divadlo program

Aktuální program Švandova divadla nemáme k dispizici, můžete se ale podívat na přehled představení v ostatních divadlech.

Kontaktní údaje a mapa

Napsat komentář