Vítejte na našem přehledu muzikálů, který přináší aktuální informace o muzikálech v Praze! Hledáte nezapomenutelný zážitek v podobě muzikálu? Ponořte se do světa hudby, tance a dramatu s naší pestrou nabídkou pražských muzikálů.

Naše stránka je místem, kde naleznete aktuálně hrané muzikály v Praze. V horní části stránky představujeme všechny muzikály a rockopery, které jsou právě v repertoáru. Mezi těmi najdete například Anděla Páně v Hudebním divadle Karlín, kde se mísí humor s andělskou hudbou. Nebo se nechte unést hudební show Betlém hledá Superstár v Divadle na Fidlovačce, kde se mísí biblické postavy s moderní hudbou. 

Fanoušci erotické dramatiky a komedie by neměli vynechat muzikál 50 odstínů! v Divadle Radka Brzobohatého a milovníci klasiky určitě ocení Fantom Opery v GOJA music hall, nebo muzikál Krysař v Divadle Kalich.

V dolní části stránky naleznete archiv muzikálů, které se již v Praze nehrají. Tento archiv je dokonalým místem pro všechny, kteří chtějí obnovit vzpomínky na skvělé muzikály, které v minulosti oživily pražská divadla.

Přidejte se k nám a objevte svět plný hudby a zábavy na naší stránce s aktuálními muzikály v Praze. Jsme tu, abychom vám pomohli najít ten správný muzikál, který vás okouzlí a přenese do jiného světa. Navštěvujte nás pravidelně, abyste byli vždy v obraze o nejnovějších a nejlepších muzikálech v Praze. Vstupte do světa pražských muzikálů, kde se plní sny!

Můžete se podívat i na přehled aktuálních muzikálu v Plzni.

Aktuální muzikály v Praze:

Aktuálně hraná představení RockOpera

Muzikály, které se aktuálně v Praze nehrají (archiv muzikálů)

Muzikály v Praze

Na našich stránkách vám ukazujeme dostupnost vstupenek na CollosseumTicket.cz

Karel Svoboda 80 tiskova konference muzikaly praha
Karel Svoboda 80 - tisková konference - muzikály praha