Marika Gombitová vystoupí v 02 aréně – a hned dvakrát!

MARIKA GOMBITOVÁ: „Po dlouhé době a na dlouhou dobu jediné 2 koncerty v ČR“ 16. a 30. ledna 2024 od 20 hodin , 02 arena, Praha.

Neuvěřitelné, pro mnohé snad už nemožné, pro některé zázrak–ano, to se stane skutečností! Marika Gombitová po mnoha letech opět vystoupí se svým speciálním koncertním projektem v České republice, a hned dvakrát!

Do Prahy míří zpěvačka po veleúspěšném koncertu roku na Slovensku, jenž před Vánocemi odehrála a odzpívala před vyprodanou sportovní halou v Bratislavě. Nekonečný aplaus se z této bratislavské haly myšlenkově a emočně přenesl i mezi české publikum, které se ihned po tomto úspěchu začalo dožadovat, aby se koncert Mariky Gombitové uskutečnil i v Česku. A přání fanoušků se podařilo splnit – paní Marika přijede do Prahy!

Marika Gombitova 2016 Bratislava photo Patrik Ratajsky 2
Marika Gombitová

Vše se připravuje s obrovskou citlivostí i důkladností charakteristickou pro Mariku, což dokazuje například volba 2 exkluzivních koncertů nikoliv hned dva dny po sobě, ale se solidní dvoutýdenní pauzou. Zejména třeba proto, aby se termínově dostalo na všechny diváky. Jestliže se někomu nebude hodit jeden termín, může si vybrat druhý. Anebo obráceně.

Obdobně je věnována pozornost i samotné podobě koncertů – velkolepé scéně, hvězdným hostům a hlavně programu, který nabídne co nejvíce z velkého množství legendárních hitů, jež potěšily celé generace. Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska… Tyto a další krásné písně nám všem už řadu let zůstávají v srdcích a duších a je úžasné, že opět koncertně zazní přímo v podání klenotu československé populární hudby.

Velké potěšení pro Česko!

Marika Gombitová po letech opět zazáří v pražské 02areně!

Foto: Patrik Ratajský

Marika Gombitova 2017 Praha photo Patrik Ratajsky 3
Marika Gombitová
Marika Gombitova 2017 Praha photo Patrik Ratajsky 2
Marika Gombitová, Coro Piccolo Praha
Marika Gombitova 2016 Bratislava photo Patrik Ratajsky 9
Marika Gombitová
Marika Gombitova vizual
Marika Gombitová míří do O2 arény
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]