Právě si prohlížíte Slovenský muzikálový hit Vyznanie bude v Praze!

Slovenský muzikálový hit Vyznanie bude v Praze!

Nový slovenský muzikálový hit přichází do Prahy: VYZNANIE v Divadle Hybernia!

Praha, 2.9.2023 – Největší slovenský muzikál, fenomén posledních let, přichází do Prahy! VYZNANIE, hitová show, která oživila písně legendární skupiny Modus a nezapomenutelnou interpretaci Mariky Gombitové, se nyní představí v pražském Divadle Hybernia.

Za touto novou podobou stojí talentovaný režisér Ján Ďurovčík, známý pro svou práci na mnoha českých muzikálových megahitech, včetně Robin Hooda, Pomády, Horečky sobotní noci, Osmého světadílu a Vody (a krve) nad vodou.

Na jevišti se představí hvězdy slovenského muzikálové scény, včetně Lenky Feckové, Natálie Kóšové a Dominiky Richterové v roli Evy, Jána Slezáka a René Štúra jako Richarda, Zuzany Vačkové, Lenky Rakar a Barbory Švidraňové jako Omamy, Romana Müllera a Igora Šimega jako Eduarda, Karolíny Tkáčové a Ester Handiakové v roli Tiny a Kristíny Vreckové a Lenky Feckové jako Niny.

Vstupenky na toto očekávané představení jsou k dispozici na Ticketportal.cz. Nezmeškejte šanci vidět tento úžasný muzikál naživo! Podívejte se i na další pražské muzikály.

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 2 Průměrní hodnocení: 3.5]

Napsat komentář