Fontána pro Zuzanu: Muzikálová show, která oživuje kultovní filmy v Hybernii

Jaký je výsledek kombinace nezapomenutelných melodií, talentovaných hudebníků a neodolatelného tance? Odpověď najdete v divadle Hybernia, kde se v neděli 26. 11. 2023 ve 20:00 hodin odehraje muzikálová show Fontána pro Zuzanu. Tento jedinečný koncertní zážitek přináší megahity z kultovní filmové trilogie režiséra Dušana Rapoše.

Muzikálová show nejenže představuje oblíbené písně z trilogie, ale také se můžete těšit na neopakovatelné výkony od špičkových umělců. Živá kapela Bugalovci vás okouzlí svým hudebním uměním. Taneční skupina Čarovné ostrohy zase představí svůj magický tanec, který vás zcela pohltí.

Dano Junas  vás mluveným slovem provede celým večerem, zatímco zpěváci, jako jsou Juraj Zaujec, Norbert Pompa, Andrea Luptáková, Amos Jordan Dragošek, Sára Varšová či Júlia Jamrišková-Knoppová, nás povedou skrze emoce a vzpomínky na filmy, které tolik milujeme. Vše je dokonale zkombinováno pod dramaturgickou a hudební režii Marca Pila, což zaručuje nejen kvalitu, ale také nezapomenutelnou zábavu.

Fontána pro Zuzanu byla vždy více než jen film. Byla to hymna generace, příběh o lásce, mládí a snění. Dnes večer máme jedinečnou příležitost znovu zažít všechny ty emoce, které nám tyto filmy přinesly, a to v podobě muzikálové show.

Pokud jste fanouškem trilogie, nebo jen milujete kvalitní hudbu a zábavu, neměli byste si nechat ujít tento muzikálový zážitek. Přijďte to s námi zažit!

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]

Napsat komentář