Nové termíny muzikálu Bídníci se speciálním hostem: Monika Absolonová jako Mme Thénardier

Praha se může těšit na výjimečné muzikálové představení, které osvěží podzimní sezónu 2024. GOJA Music Hall, jedna z předních pražských muzikálových scén, právě oznámil nové termíny oblíbeného muzikálu Bídníci, a to s velmi speciálním překvapením pro fanoušky. Monika Absolonová, jedna z nejvýznamnějších českých zpěvaček a muzikálových hvězd, se v těchto termínech objeví v roli Madame Thénardier.

Pro ty, kteří si přejí stát se součástí tohoto jedinečného muzikálového zážitku, jsou nové termíny představení následující:

  • Neděle, 29. září 2024, 14:00
  • Sobota, 5. října 2024, 14:00 a opět 19:00
  • Neděle, 6. října 2024, 14:00

Všechna představení se odehrají v prostorách GOJA Music Hall v Praze. Vstupenky jsou k dispozici v cenovém rozmezí od 399 Kč do 1299 Kč..

Přítomnost Moniky Absolonové v roli krčmářky Madame Thénardier je velkým lákadlem pro diváky. Její ztvárnění této postavy je očekáváno s velkým napětím, neboť Monika je známá svým jedinečným výkonem a schopností vtáhnout publikum do děje, ale především má s touto rolí již velké zkušenosti z minulých let.

Pro fanoušky muzikálů a divadelních představení toto představuje výjimečnou příležitost nejen vidět klasický muzikál, ale také připomenout si obrovský talent Moniky Absolonové.

Nezapomeňte, že představení Bídníci v GOJA Music Hall nejsou jen obyčejnou kulturní událostí, ale zážitkem, který obohatí vaše srdce a duši. Přijďte podpořit lokální umělce a zároveň si užít nezapomenutelné představení plné emocí, hudby a nezapomenutelných okamžiků.

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 0 Průměrní hodnocení: 0]

Napsat komentář