Soutěž o 2 vstupenky na Fantoma Opery

UPDATE: Vstupenky vyhrává Kačka Vodáková, která byla vybrána, ze všech zúčastněných na FB i IG.

Po delším období neaktivity, které bylo způsobeno pandemií COVID-19, se portál PražskéMuzikály.cz s radostí vrací na scénu, aby Vám opětovně přinášel aktuální informace, recenze a exkluzivní tipy z nepřeberné nabídky muzikálů a divadelního umění. V reakci na oživení kulturního života, jsme se rozhodli ponořit se zpět do světa zářivých kostýmů, působivých výkonů a emotivní hudby, která dokáže pohladit srdce.

A co by byl lepší způsob, jak znovu uvítat naše věrné čtenáře, než s úžasnou soutěží? Připravili jsme pro Vás skvělou příležitost, která by Vám mohla umožnit zažít jeden z nejikoničtějších muzikálů všech dob!

🎭 Soutěž o 2 vstupenky na muzikál Fantom Opery 🎭

Máte jedinečnou příležitost vyhrát dvě vstupenky na oblíbený muzikál Fantom Opery, který se koná v GOJA Music Hall na pražském výstavišti. Představení se odehraje již tuto sobotu, 23. září 2023, od 14:00.

Jak se soutěže zúčastnit? To je snazší, než byste si možná mysleli! Stačí, když k příspěvku, který upozorňuje na tuto soutěž na našem Facebooku NEBO Instagramu dáte like a v komentářích označíte osobu, se kterou byste se chtěli podělit o toto magické divadelní dobrodružství. Nechte se unést atmosférou tajemství, vášně a nezapomenutelné hudby, kterou Fantom Opery nabízí.

Nenechte si ujít tuto šanci a zapojte se do soutěže co nejdříve! Výherce vybereme náhodně a jméno šťastlivce, který získá dvě vstupenky, oznámíme již zítra, ve čtvrtek 21. září 2023, v 18:00 na našem Facebooku, Instagramu i v tomto článku.

Přejeme Vám hodně štěstí a těšíme se na Vás v sále GOJA Music Hall, kde společně zažijeme nevšední umělecký zážitek, který nás všechny spojí v oslavě návratu muzikálů do našich životů!

Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 1 Průměrní hodnocení: 5]

Napsat komentář