Václav Noid Bárta
Zdroj fotografie: Wikipedia

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Václav Noid Bárta, významný český rockový zpěvák, hudební skladatel, textař a herec, je novým členem metalové skupiny Dymytry od prosince 2023. Narozený do muzikantské rodiny, jeho otec je textař a režisér, jeho matka zpěvačka, byl předurčen k hudební kariéře.

Václav Noid Bárta se poprvé prosadil jako člen skupiny Dolores Clan a nyní vede skupinu BekBek Clan. Jeho hudební schopnosti jsou rovněž zřejmé v jeho působení v muzikálech jako „Jesus Christ Superstar“, „Carmen“ a „Sestra v akci“ v Hudebním divadle Karlín, a dříve v muzikálech „Hamlet“, „Aida“, „Excalibur“, „Lucie, větší než malé množství lásky“ a „Bonnie & Clyde“.

Jeho sólová hudební kariéra zahrnuje album „Jedinej krok“ a přípravu nového alba pro rok 2018. Jeho osobní život byl stejně pestrý jako jeho kariéra. Byl ženatý s Lucií Bílou, s níž se rozvedl, a následně měl vztah s modelkou Eliškou Bučkovou. Později se oženil s Gabrielou Dvořákovou, s níž má dceru Terezu, ale v roce 2018 se rozvedli.

V roce 2015 reprezentoval Česko na soutěži Eurovision Song Contest ve Vídni společně se zpěvačkou Martou Jandovou s písní „Hope never dies“, kterou sám složil. Avšak do finále soutěže se neprobojovali. Václav Noid Bárta je známý svým energickým vystupováním a silným hlasem, který odráží jeho vášeň pro rockovou hudbu.

Kde hraje nebo hrál Václav Noid Bárta?

Jesus Christ Superstar v Hudebním divadle Karlín

Sestra v akci v HDK

Carmen v Hudebním divadle Karlín

Napsat komentář