Muzikál Biograf láska v Divadle Kalich
Jak hodnotíte toto představení?
[Počet hodnocení: 4 Průměrní hodnocení: 4.8]

Autoři muzikálu Biograf láska:

Producenti:
Divadlo Kalich, No.Art
Scénář:
Uljana Donátová
Režie, scénografie:
Jan Kříž


Choreografie:
Petra Parvoničová
Hudební nastudování:
Ľubomír Dolný
Kostýmy:
Radek Fišer


Termíny muzikálu Biograf láska v Divadle Kalich

Tento muzikál není aktuální, nebo nejsou vstupenky na tento muzikál již dostupné. Podívejte se na jiná aktuální představení v Praze.

NÁŠ TIP! Muzikál Beetlejuice v HDK

Hudební divadlo Karlín s hrdostí oznamuje evropskou premiéru muzikálu Beetlejuice, inspirovaného ikonickým filmem Tima Burtona z roku 1988, který přinesl nový směr hororovým fantasy komediím.

Muzikál Beetlejuice v Hudebním divadle Karlín

Obsazení muzikálu Biograf láska

Eva: Marie Křížová / Nina Horáková
Jana: Kateřina Bohatová / Elis Ochmanová
Alča: Denisa Nesvačilová / Michaela Tomešová
Alex: Bořek Slezáček / Roman Tomeš
Ben: Zbyněk Fric / Jan Tenkrát

Přemek: Přemysl Pálek / Milan Peroutka
Markéta: Natálie Halouzková / Felicita Prokešová
Linda: Adélka Vágnerová / Anežka Hezká / Alenka Třískalová
Tomáš: Tobiáš Freja / Kryštof Koníček / Adam Šrámek
lékařka: Kateřina Poláčková / Vendula Skalická

tanečnice: Vendula Skalická / Kateřina Poláčková / Martina Grbavčicová / Veronika Šlapanská / Lucie Svobodová / Kateřina Górnioková / Klára Kočárková / Erika Fenclová / Karolína Havelková
tanečníci: Jiří Minařík / Jiří Federhans / Lukáš Prokop / Matěj Císarz / Lukáš Blažek / Šimon Muška / Radek Fišer / Jiří Marek


Video ukázka z muzikálu Biograf láska

O muzikálu

Nesmrtelné melodie ikonické zpěvačky Hany Zagorové, devítinásobné držitelky Zlaté slavice, oživují příběh, s nímž se může ztotožnit každý. Muzikál nás vede příběhem tří hlavních ženských postav, které se dokážou postavit k problémům s lehkostí a smíchem, občas si podávají ruce, dělají si zábavu jedna z druhé, ale v kritických chvílích společně stojí. Muži v tomto ději však nejsou jen vedlejšími postavami; mají kritický význam. Mužský a ženský svět se zde harmonicky mísí a dětské postavy přinášejí svěží pohled v kontrastu s často složitým světem dospělých.

Podívejte se i na aktuální představení v Praze nebo v Plzni.


Fotografie z muzikálu Biograf láska

Fotografie z oficiálních stránek divadla.

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Jarmila Pokorná

    Na muzikálu jsem byla poprvé 1. dubna 2023, byla jsem nadšená, proto znovu podruhé se svými kamarádkami 10. prosince 2023 v 18 hodin, byla to neděle. Pro nás příliš silně ozvučené, ty písně jsou vesměs jemné, romantické, a čím slabší ozvučení, tím více vynikne krásný zpěv a nádherné texty. Ale co nás zklamalo nejvíc byl neprofesionální přístup herců, kdy se v jeden moment začali smát na otevřené scéně a nemohli situaci ustát. Začal se smát pro nás diváky úplně neopodstatněně pan Tomeš a ostatní se přidávali, ač obsah scény nebyl vůbec komediální. To nás mrzelo a hodně to ubralo na dojmu z tohoto představení. Soukromí na jeviště nepatří!

Napsat komentář