Elis Ochmanová
Zdroj fotografie: instagram

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Eliška Elis Ochmanová je talentovaná zpěvačka a muzikálová herečka, narozená 1. ledna 1989. Své hudební vzdělání započala již v dětství na ZUŠ Bohuslava Martinů v Havířově, kde se věnovala hře na klavír od pěti let a od deseti let začala se sólovým i sborovým zpěvem. Absolvovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, kde studovala operní zpěv pod vedením Martina Gurbala a později pokračovala ve studiu u Mgr. Miroslava Urbánka, u kterého v roce 2011 úspěšně dokončila své studium.

Její kariéra zahrnuje působení v ostravském alternativním muzikálu „Srdce“, kde ztvárnila roli bílé královny Lily. V roce 2010 se zúčastnila TV soutěže Robin Hood aneb cesta ke slávě, kde se umístila na čtvrtém místě. Od roku 2011 účinkovala na letní scéně divadla Pikl na zámku Hluboká nad Vltavou a od roku 2012 se objevuje v pražských muzikálech a v pohádkovém divadle D5.

Elis Ochmanová spolupracovala s kapelami jako Blaf, Ikar, Moravius, Tom & The Gang, Vincent fun kock, Toy, Loď a s tanečním orchestrem Jaroslava Trnky – TOX. V současné době je členkou kapely Timbre Music a učí zpěv na muzikálovém oddělení Mezinárodní konzervatoře a na SZUŠ Lidinské v Berouně.

Kde hraje nebo hrála Elis Ochmanová?

Doktor Faust v Divadle na Maninách

Biograf láska v Divadle Kalich

Troja v Divadle Broadway

Cikání jdou do nebe v Divadle bez Zábradlí

Čarodějka v GOJA music hall

Kvítek Mandragory v Divadle Broadway

Sněhová královna v Hudebním divadle Karlín

Ples upírů v GOJA music hall

Napsat komentář