Viktor Antonio
Zdroj fotografie: Wikipedie

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Viktor Antonio je mladý a talentovaný herec, který už v mladém věku předvádí neobyčejnou schopnost vtáhnout publikum do svých rolí. Jeho fascinující výkon v rozhlasovém muzikálu „Malý princ“, kde předvedl fenomenální ztvárnění a zpěv v roli Malého prince, je jasným svědectvím jeho talentu.

Viktor září také v roli Malého Tarzana v muzikálu „Tarzan“ od Phila Collinse v divadle Hybernia a vystupuje v „Čase růží“ s písněmi Karla Gotta v Hudebním divadle Karlín, stejně jako v roli Pugsleyho v muzikálu „Addams Family“ v divadle Broadway.

Od šesti let se Viktor Antonio věnuje zpěvu a hudbě, přičemž ho zvlášť fascinuje hudba skupiny Queen. Je také dovedným pianistou. Jeho cesta k divadlu a filmu začala prvními castingy, které mu otevřely dveře k rozmanitým rolím. Mezi jeho další významné role patří Malý Casanova v muzikálu „Casanova“, Kocour v botách, Osmý světadíl a další.

Viktor se objevil také v českých filmech jako „Anděl Páně 2“, „Zádušní oběť“, „Špunti na vodě“, „Bezva ženská na krku“, „Pepa“, „Trosečník“, „Kouzelník Žito“ a účinkoval i v zahraničních filmech jako „Karel Marx“, „Sigmund Freud“, „Day After Death“ pro Netflix. Jeho vzestup v oblasti herectví a zpěvu je opravdu pozoruhodný.

Kde hraje nebo hrál Viktor Antonio?

Láska je Láska v Divadle Lucie Bílé

Kocour v botách v Divadle Broadway

Osmý světadíl v Divadle Kalich

Čas růží v Hudebním divadle Karlín

Tarzan v Divadle Hybernia

Napsat komentář