Vendula Příhodová
Zdroj fotografie: instagram

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz

Vendula Příhodová je talentovaná zpěvačka a herečka, která si splnila svůj dětský pěvecký sen ve věku dvanácti let, když se stala absolutní vítězkou v soutěži „Rozjezdy pro hvězdy“ moderované Karlem Šípem. Od té doby vystoupila v několika televizních pořadech s umělci jako jsou skupiny Olympic, Patrola Šlapeto a zpěvákem Petrem Bendem.

Vzdělání získala na Gymnáziu ve Velkém Meziříčí a v oboru muzikálového herectví v ateliéru doc. Jany Janěkové na brněnské JAMU. Během studií se Vendula věnovala zpěvu v několika hudebních skupinách, spolupracovala s Metropolitním orchestrem Brno a choreografkou Carine Gizau v projektu „Floating Castles“.

V současné době Vendula Příhodová žije v Praze, kde se angažuje v činoherních představeních a muzikálech. Veřejně vystupuje se skupinou SH (s Tomášem Matonohou a pianistou Zdeňkem Králem) a se svou vlastní kapelou, pro kterou právě připravuje autorský repertoár pro své první profilové album. V tomto roce oslnila jako finalistka soutěže „Hlas Československa“, kde v Grandfinále obsadila nádherné druhé místo, což svědčí o jejím mimořádném hlasovém talentu a scénické přítomnosti.

Kde hraje nebo hrála Vendula Příhodová?

Starci na chmelu v Divadle Studio DVA

Pět let zpět v NDM Ostrava

Jesus Christ Superstar v NDM Ostrava (Divadlo Jiřího Myrona)

Cabaret v Divadle Bez Zábradlí

Saxana v Divadle Studio DVA

Láska je láska v Divadle Lucie Bílé

Kouř v Divadle na Fidlovačce

Legenda jménem Holmes v Hudebním divadle Karlín

Královna Kapeska v HDK

Mauglí v Divadle Kalich

Sestra v akci v Hudebním divadle Karlín

Carmen v HDK

Napsat komentář