David Bouša
Zdroj fotografie: HDK.cz

Vstupenky na všechna představení naleznete na colosseumticket.cz


David Bouša je uznávaný český herec s rozsáhlými a pestrými zkušenostmi v oblasti divadla a muzikálů. Narodil se 26. července 1986 a již od pěti let se zapojoval do uměleckého světa prostřednictvím Kuhnova dětského sboru (KDS), s nímž cestoval po celém světě, včetně zemí jako Japonsko, USA a Itálie. Toto období mu umožnilo vystupovat ve známých operách, jako jsou Carmen, Tosca, Rigoletto a Příběhy Lišky Bystroušky, a to ve významných scénách Státní opery a Národního divadla.

David Bouša se také významně prosadil v muzikálovém divadle, kde zaujal role ve známých dílech jako „Pokrevní bratři“, „Bylo nás 5“, kde ztvárnil hlavní roli Petra Bajzy, „Malý princ“ a „Evita!“ Jeho muzikálové schopnosti a herecký talent zazářily ve všech těchto produkcích.

Jeho spojení s Hudebním divadlem Karlín (HDK) je dlouhodobé a pevné. Již jako dítě se objevil v operetě „Polská krev“, později v pubertálním věku v muzikálu „Za zvuků hudby“ v roli Fridricha. V současnosti pokračuje v HDK s významnými rolemi v muzikálu „Limonádový Joe aneb koňská opera“ a operetách „Čardášová princezna“ a „Netopýr“ atd… David Bouša je herec s bohatým a rozmanitým repertoárem, který si vydobyl respekt a obdiv na české kulturní scéně.e

Kde hraje nebo hrál David Bouša?

Muzikál Děti ráje

Slunce, seno, jahody v Hudebním divadle Karlín

Alenka v říši divů v HDK

Láska Nebeská v Divadle Broadway

Kvítek Mandragory v Divadle Broadway

EVITA v Divadle Studio DVA

Legenda jménem Holmes v HDK

Trhák v Divadle Broadway

Královna Kapeska v Hudebním divadle Karlín

Mefisto v Divadle Hybernia

Sestra v akci v HDK

Dracula v HDK

Carmen v Hudebním divadle Karlín

Kapka medu pro Verunku v HDK

Napsat komentář